16.05.22 Громадське слухання проєкту внесення змін до детального плану території у межах вулиці Винниківської у селі Лисиничі Пустомитівського району Львівської області (зміна 1)

  • Відділ партисипації

У зв’язку із введенням воєнного стану з 05:30 24.02.2022 року, відповідно до указу президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО № 64/2022, громадське обговорення та громадське слухання проекту внесення змін до детального плану території у межах вулиці Винниківської у селі Лисиничі Пустомитівського району Львівської області (зміна 1) було перенесено. На підставі протоколу від 01.02.2022  № 2 та від 04.02.2022 № 3 проведення масових заходів, зокрема громадського слухання вказаного проекту дозволено при умові дотримання таких карантинних обмежень: наявності у всіх присутніх сертифікату про повну вакцинацію (2 дози), або негативного ПЛР тесту на COVID - 19, або експрес - тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-Cov-2, який проведено не більше, як за 72 години до відвідування заходу, або документу від лікаря про наявність протипоказань чи перенесення хвороби, що дійсний 180 днів з дня виявлення захворювання.

Управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради повторно повідомляє, що на офіційному веб-сайті Львівської міської ради в розділі «Місто» в рубриці «Проекти містобудівної документації» оприлюднено проект внесення змін до детального плану території у межах вулиці Винниківської у селі Лисиничі Пустомитівського району Львівської області (зміна 1) та звіт про стратегічну екологічну оцінку.

Підстава розроблення проекту внесення змін до детального плану території – ухвала Львівської міської ради від 07.10.2021 № 1549.

Замовником проекту внесення змін до детального плану території є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником — ФОП Гривнак Л. В.

Громадське обговорення з можливістю подачі письмових пропозицій та зауважень до проєкту внесення змін до детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку тривало з 20 січня 2022 року по 20 лютого 2022 року.

Проєкт містобудівної документації (пояснювальна записка, графічні матеріали, звіт про стратегічну екологічну оцінку) опубліковані 12.01.2022 року доступні для перегляду на веб-сайті ЛМР у рубриці «Проєкти містобудівної документації».

16 травня 2022 року відбудеться громадське слухання проекту внесення змін до детального плану території у межах вулиці Винниківської у селі Лисиничі Пустомитівського району Львівської області (зміна 1) в приміщенні Народного дому с.Лисиничі за адресою :с.Личиничі, вул.Винниківська,2а. Початок о 15:00 год.

Пропозиції та зауваження до проєкту містобудівної документації можна подавати усно під час громадського слухання. Відповідальною посадовою особою Львівської міської ради за організацію розгляду пропозицій є Мирослава Пастущук, начальник відділу урбаністики управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради. Телефон для довідок: (032) 2 975 786. 

Екологічна інформація, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується проекту внесення змін до детального плану території у межах вулиці Винниківської у селі Лисиничі Пустомитівського району Львівської області (зміна 1) знаходиться в департаменті охорони здоров’я та департаменті екології та природних ресурсів ЛОДА.

Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.