23.06.22-23.07.22 Громадське обговорення детального плану території по вул. Калинова у м. Винники та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

  • Відділ партисипації

Управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради повідомляє, що на офіційному веб-сайті Львівської міської ради в розділі «Місто» в рубриці «Проекти містобудівної документації» оприлюднено проект детального плану території по вул. Калинова у м. Винники та звіт про стратегічну екологічну оцінку.

Підстава розроблення проекту детального плану території – рішення Винниківської міської ради від 24.09.2020 № 2899.

Замовником проекту детального плану території є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником — ФОП Головецький Н. Я.

Громадське обговорення проекту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку триває з 23 червня 2022 року по 23 липня 2022 року.

Із проектом містобудівної документації (пояснювальною запискою, графічними матеріалами, звітом про стратегічну екологічну оцінку) можна ознайомитись на веб-сайті ЛМР https://drive.google.com/drive/folders/1OS3v-Iq4YGYf3KKmIXhU3Vew8VKkcUNM , або до завершення процедури проведення громадського обговорення у приміщенні Львівської міської ради за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, кабінет 539.

07 липня 2022 року відбудеться громадське слухання проекту детального плану території по вул. Калинова у м. Винники в приміщенні «Культурного центру дозвілля» за адресою: м. Винники, вул. Т. Шевченка, 3а. Початок о 15:00 год.

Письмові зауваження та пропозиції до проекту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку можна подавати до 23 липня 2022 року включно до управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради через Центри надання адміністративних послуг або на електронну скриньку: [email protected]

Відповідальною посадовою особою Львівської міської ради за організацію розгляду пропозицій є Мирослава Пастущук, начальник відділу урбаністики управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради. Телефон для довідок: (032) 2 975 786.

Екологічна інформація, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується проекту детального плану території по вул. Калинова у м. Винники

знаходиться в департаменті охорони здоров’я та департаменті екології та природних ресурсів ЛОДА.

Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.

На підставі протоколу міської комісії ТЕБ і НС від 01.02.2022 № 2 та від 04.02.2022 № 3 участь у громадському слуханні можлива при дотриманні таких карантинних обмежень: наявності у всіх присутніх сертифікату про повну вакцинацію (2 дози), або негативного ПЛР тесту на COVID - 19, або експрес - тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-Cov-2, який проведено не більше, як за 72 години до відвідування заходу, або документу від лікаря про наявність протипоказань чи перенесення хвороби, що дійсний 180 днів з дня виявлення захворювання.

Матеріали розгляду пропозицій