15.12.2022-15.01.23 Громадське обговорення проєкту детального плану території у районі вул. Л. Поповича, вул. Л. Глібова, вул. М. Драгоманова та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

  • Відділ партисипації

Управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради повідомляє, що на офіційному веб-сайті Львівської міської ради в розділі «Місто» в рубриці «Проекти містобудівної документації» оприлюднено проект детального плану території у районі вул. О. Поповича, вул. Л. Глібова, вул. М. Драгоманова та звіт про стратегічну екологічну оцінку.      

Підстава розроблення проекту детального плану території – ухвала Львівської міської ради від 09.07.2021 № 1138, завдання на розроблення детального плану території у районі вул. Л. Поповича, вул. Л. Глібова, вул. М. Драгоманова.             

 Замовником проекту детального плану території є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником — ДП ДІПМ «Містопроект».      

Громадське обговорення проекту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку триває з 15 грудня 2022 року по 15 січня 2023 року.  

27 грудня 2022 року відбудеться громадське слухання проекту детального плану території у районі вул. Л. Поповича, вул. Л. Глібова, вул. М. Драгоманова у приміщенні Центру архітектури, дизайну та урбаністики «Порохова вежа» за адресою: м. Львів, вул. Підвальна, 4. Початок о 15:00 год.                                            

Із проектом містобудівної документації (пояснювальною запискою, графічними матеріалами, звітом про стратегічну екологічну оцінку), вказаними ухвалою та завданням можна ознайомитись на веб-сайті ЛМР, https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1UYMyBgNZzUTP8WDnLOMQF79cIp33Rt4n або до завершення процедури проведення громадського обговорення у приміщенні Львівської міської ради за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, кабінет 539.   

Письмові зауваження та пропозиції до проекту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку можна подавати до 15 січня 2023 року включно до управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради через Центри надання адміністративних послуг або на електронну скриньку: [email protected]  

Відповідальною посадовою особою Львівської міської ради за організацію розгляду пропозицій є Мирослава ПАСТУЩУК, начальник відділу урбаністики управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради. Телефон для довідок: (032) 2 975 786.

Екологічна інформація, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується проекту детального плану території у районі вул. Л. Поповича, вул. Л. Глібова, вул. М. Драгоманова знаходиться в департаменті охорони здоров’я та департаменті екології та природних ресурсів ЛОДА.   

Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.

На підставі протоколу міської комісії ТЕБ і НС від 01.02.2022 № 2 та від 04.02.2022 № 3 участь у громадському слуханні можлива при дотриманні таких карантинних обмежень: наявності у всіх присутніх сертифікату про повну вакцинацію (2 дози), або негативного ПЛР тесту на COVID - 19, або експрес - тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-Cov-2, який проведено не більше, як за 72 години до відвідування заходу, або документу від лікаря про наявність протипоказань чи перенесення хвороби, що дійсний 180 днів з дня виявлення захворювання.

Участь у громадському слуханні можлива за умови представлення документу, який посвідчує особу під час реєстрації учасників громадського слухання.    

Протокол громадського слухання

Аудіозапис громадського слухання

Відеозапис громадського слухання