09.02.2023-10.03.2023 Громадське обговорення проєкту детального плану території у районі пл. А. Міцкевича та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

  • Відділ партисипації

Управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради повідомляє, що на офіційному веб-сайті Львівської міської ради в розділі «Місто» в рубриці «Проекти містобудівної документації» оприлюднено проєкт детального плану території у районі пл. А. Міцкевича та звіт про стратегічну екологічну оцінку.      

Підстава розроблення проєкту детального плану території – ухвала Львівської міської ради від 30.06.2022 № 2164, завдання на розроблення детального плану території у районі пл. А. Міцкевича.             

Замовником проєкту детального плану території є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником — ДП ДІПМ «Містопроект».      

Громадське обговорення проєкту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку триває з 9 лютого 2023 року по 10 березня 2023 року.  

 21 лютого 2023 року відбудеться громадське слухання проєкту детального плану території у районі пл. А. Міцкевича та звіту про стратегічну екологічну оцінку у приміщенні Центру архітектури, дизайну та урбаністики «Порохова вежа» за адресою: м. Львів, вул. Підвальна, 4. Початок о 15:00 год.                                            

 Із проєктом містобудівної документації (пояснювальною запискою, графічними матеріалами, звітом про стратегічну екологічну оцінку), вказаними ухвалою та завданням можна ознайомитись на веб-сайті ЛМР https://drive.google.com/drive/folders/1d1HVHIsrDbSM-0sfmdJYpOCxgPEgzuS1?usp=share_link, або до завершення процедури проведення громадського обговорення у приміщенні Львівської міської ради за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, кабінет 539.   

 Письмові зауваження та пропозиції до проєкту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку можна подавати до 10 березня 2023 року включно до управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради через Центри надання адміністративних послуг або на електронну скриньку: agu@lvivcity.gov.ua  

 Відповідальною посадовою особою Львівської міської ради за організацію розгляду пропозицій є Мирослава ПАСТУЩУК, начальник відділу урбаністики управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради. Телефон для довідок: (032) 2 975 786.

 Екологічна інформація, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується проєкту детального плану території у районі пл. А. Міцкевича знаходиться в департаменті охорони здоров’я та департаменті екології та природних ресурсів ЛОДА.

Реєстрація учасників: 14:30-15:00. Початок громадського слухання: 15:00.

Реєстрація учасників громадського слухання є обов’язковою. Участь у громадському слуханні для фізичних осіб можлива лише за наявності документів, що підтверджують реєстрацію на території розроблення проєкту детального плану, а для представників юридичних осіб – паспорта, а також довіреності на представництво.

Протокол громадського слухання

Аудіозапис громадського слухання

Відеотрансляція громадського слухання