Громадське обговорення проєкту договору про співробітництво з Бібрською міською радою» у сфері освіти у формі спільного фінансування (утримання) комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр Личаківського району м. Львова" (вул. Таджицька, 21, м. Львів

  • департамент міської агломерації
Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про співробітництво територіальних громад», розпорядження Львівського міського голови від 14.04.2023 № 112 «Про громадське обговорення проєкту договору про співробітництво з Бібрською міською радою» у сфері освіти у формі спільного фінансування (утримання) комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр Личаківського району м. Львова" (вул. Таджицька, 21, м. Львів, 79038) проводитиметься громадське обговорення вказаного проекту договору протягом 7 – ми днів з дати публікації даного оголошення.

Пропозиції, висновки, зауваження та побажання учасників громадського обговорення приймаються в письмовій формі за адресою: 79008, м. Львів, пл. Ринок, 1 або на електронну пошту департаменту міської агломерації : [email protected] протягом 7 днів з дати публікації оголошення про його проведення.

Проєкт договору про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр Личаківського району м. Львова" (вул. Таджицька, 21, м. Львів, 79038).