09.08.2023-08.09.2023 Громадське обговорення проекту детального плану території у районі вул. Стрийської, вул. Сокільницької, вул. Трускавецької та звіту про стратегічну екологічну оцінку

  • Відділ партисипації

Управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради повідомляє, що на офіційному веб-сайті Львівської міської ради в розділі «Місто» в рубриці «Проекти містобудівної документації» оприлюднено проект детального плану території у районі вул. Стрийської, вул. Сокільницької,     вул. Трускавецької та звіт про стратегічну екологічну оцінку.        

 Підстава розроблення проекту детального плану території – рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 21.06.2019 № 581 завдання на розроблення детального плану території у районі вул. Стрийської,  вул. Сокільницької, вул. Трускавецької.                 

  Замовником проекту детального плану території є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником — ДП ДІПМ «Містопроект».       

  Громадське обговорення проекту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку триває з 09 серпня 2023 року по 08 вересня 2023 року.  

  21 серпня 2023 року відбудеться громадське слухання проекту детального плану території у районі вул. Стрийської, вул. Сокільницької, вул. Трускавецької та звіту про стратегічну екологічну оцінку у приміщенні Центру архітектури, дизайну та урбаністики «Порохова вежа» за адресою: м. Львів, вул. Підвальна, 4. 

 Із проектом містобудівної документації (пояснювальною запискою, графічними матеріалами, звітом про стратегічну екологічну оцінку), вказаними рішенням та завданням можна ознайомитись на веб-сайті ЛМР https://drive.google.com/drive/folders/1zErJAk8NKT6kTZBUxy6FGXn3XpOuLmPa?usp=drive_link , або до завершення процедури проведення громадського обговорення у приміщенні Львівської міської ради за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, кабінет 539.     

  Письмові зауваження та пропозиції до проекту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку можна подавати до 08 вересня 2023 року включно до управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради через Центри надання адміністративних послуг або на електронну скриньку: [email protected]  

  Відповідальною посадовою особою Львівської міської ради за організацію розгляду пропозицій є Мирослава ПАСТУЩУК, начальник відділу урбаністики управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради. Телефон для довідок: (032) 2 975 786.

 Екологічна інформація, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується проекту детального плану території у районі вул. Стрийської, вул. Сокільницької, вул. Трускавецької знаходиться в департаменті охорони здоров’я ЛОДА, департаменті екології та природних ресурсів ЛОДА та Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України.   

   Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.

  Реєстрація учасників: 14:30-15:00. Початок громадського слухання: 15:00.

Реєстрація учасників громадського слухання є обов’язковою. Участь у громадському слуханні для фізичних осіб можлива лише за наявності документів, що підтверджують реєстрацію на території розроблення проекту детального плану, а для представників юридичних осіб – паспорта, а також довіреності на представництво або витягу з реєстру юридичних осіб.

Протокол громадського слухання

Аудіозапис громадського слухання