28.12.2023-28.01.2024 Громадське обговорення проекту детального плану території у районі вулиці проєктованої 3 у с. Малехові та звіту про стратегічну екологічну оцінку

  • Відділ партисипації

Управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради повідомляє, що на офіційному веб-сайті Львівської міської ради в розділі «Місто» в рубриці «Проекти містобудівної документації» оприлюднено проект детального плану території у районі вулиці проєктованої 3 у с. Малехові та звіт про стратегічну екологічну оцінку.        

Підстава розроблення проекту детального плану території – ухвала Львівської міської ради від 29.09.2022 № 2376, завдання на розроблення містобудівної документації «Детальний план території у районі вулиці проєктованої 3 у с. Малехові».                     

Замовником проекту детального плану території є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником — ТзОВ «ПО «УкрЗахідУрбанізація».      

Громадське обговорення проекту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку триває з 28 грудня 2023 року по 28 січня 2024 року. 

10 січня 2024 року відбудеться громадське слухання проекту детального плану території у районі вулиці проєктованої 3 у с. Малехові та звіту про стратегічну екологічну оцінку у приміщенні Центру архітектури, дизайну та урбаністики «Порохова вежа» за адресою: м. Львів, вул. Підвальна, 4. Реєстрація учасників: о 14:30 – 15:00. Початок заходу о 15:00 год.                                               

Із проектом містобудівної документації (пояснювальною запискою, графічними матеріалами, звітом про стратегічну екологічну оцінку), вказаними ухвалою та завданням можна ознайомитись на веб-сайті ЛМР https://drive.google.com/drive/folders/1oFcLWqNijaxlufvTvmQGYh3nb3UPxL6A?usp=sharing, або до завершення процедури проведення громадського обговорення у приміщенні Львівської міської ради за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, кабінет 539.     

Письмові зауваження та пропозиції до проекту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку можна подавати до 28 січня 2024 року включно до управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради через Центри надання адміністративних послуг або на електронну скриньку: agu@lvivcity.gov.ua  

Відповідальною посадовою особою Львівської міської ради за організацію розгляду пропозицій є Мирослава ПАСТУЩУК, начальник відділу урбаністики управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради. Телефон для довідок: (032) 2 975 786.

Екологічна інформація, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується проекту детального плану території у районі вулиці проєктованої 3 у с. Малехові знаходиться в департаменті охорони здоров’я ЛОДА, департаменті екології та природних ресурсів ЛОДА, Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України та Міністерстві охорони здоров’я.  

Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.

Реєстрація учасників громадського слухання є обов’язковою. Участь у громадському слуханні для фізичних осіб можлива лише за наявності документів, що підтверджують реєстрацію на території розроблення проекту детального плану, а для представників юридичних осіб – паспорта, а також довіреності на представництво або витягу з реєстру юридичних осіб.

Протокол громадського слухання

Відеотрансляція громадського слухання