20.05.-20.06.2024 Громадське обговорення проекту внесення змін до затвердженої містобудівної документації "План зонування території м. Львова(вул. І.Виговського, вул.Є.Патона)"

  • Відділ партисипації

Департамент архітектури та просторового розвитку Львівської міської ради повідомляє, що на офіційному веб-сайті Львівської міської ради в розділі «Місто» в рубриці «Проекти містобудівної документації» оприлюднено проект внесення змін до затвердженої містобудівної документації  “План зонування території м. Львова (зонінг). Том 1. Частина 4, 5. Зонування Залізничний та Шевченківський райони“ (у районі вул. І. Виговського, вул. Є. Патона)

Підстава розроблення проекту внесення змін до містобудівної документації – ухвала Львівської міської ради від 23.08.2023 № 3736, завдання на розроблення проекту внесення змін до затвердженої містобудівної документації «План зонування території м. Львова (зонінг). Том 1. Частина 4,5. Залізничний та Шевченківський райони» (у районі вул. І. Виговського, вул. Є. Патона).                                        

Замовника проекту визначено ухвалою Львівської міської ради від 23.08.2023 № 3736, розробником — ДП ДІПМ «Містопроект».         

Громадське обговорення проекту внесення змін до містобудівної документації триває з 20 травня 2024 року по 20 червня 2024 року.     

30 травня 2024 року відбудеться громадське слухання проекту внесення змін до затвердженої містобудівної документації «План зонування території м. Львова (зонінг). Том 1. Частина 4,5. Залізничний та Шевченківський райони» (у районі вул. І. Виговського, вул. Є. Патона) у приміщенні Першої Львівської медіатеки за адресою: м. Львів, вул. Мулярська, 2а. Реєстрація учасників розпочинається о 15:30 – 16:00. Початок заходу о 16:00 год.                                                  

Із проектом містобудівної документації (пояснювальною запискою, графічними матеріалами), вказаними ухвалою та завданням можна ознайомитись на веб-сайті ЛМР https://drive.google.com/drive/folders/1AIjE1vVbeClibppDSECY-VjgiRGsjNjF?usp=drive_link , або до завершення процедури проведення громадського обговорення у приміщенні Львівської міської ради за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, кабінет 539.

Письмові зауваження та пропозиції до проекту можна подавати до 20 червня 2024 року включно до департаменту архітектури та просторового розвитку Львівської міської ради через Центри надання адміністративних послуг або на електронну скриньку: agu@lvivcity.gov.ua  

Відповідальною посадовою особою Львівської міської ради за організацію розгляду пропозицій є Мирослава ПАСТУЩУК, начальник відділу містобудівної документації управління просторового планування департаменту архітектури та просторового розвитку Львівської міської ради.

Телефон для довідок: (032) 2 975 786.

Реєстрація учасників громадського слухання є обов’язковою. Участь у громадському слуханні для фізичних осіб можлива лише за наявності документів, що підтверджують реєстрацію на території розроблення проекту, а для представників юридичних осіб – паспорта, а також довіреності на представництво або витягу з реєстру юридичних осіб.

Аудіозапис громадського слухання

Протокол