03.06.2024 - 03.07.2024 Громадське обговорення проєкту детального плану території у районі вул. Залізничної, вул. Левандівської, залізничної колії  та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

  • Відділ партисипації

Департамент архітектури та просторового розвитку Львівської міської ради повідомляє, що на офіційному веб-сайті Львівської міської ради в розділі «Місто» в рубриці «Проекти містобудівної документації» оприлюднено проєкт детального плану території у районі вул. Залізничної, вул. Левандівської, залізничної колії та звіт про стратегічну екологічну оцінку.          

 Підстава розроблення проєкту містобудівної документації – рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 06.04.2018 № 378, завдання на розроблення проєкту детального плану території у районі вул. Залізничної, вул. Левандівської, залізничної колії. 

Замовника проекту визначено рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради від 25.03.2021               № 387, розробником — ДП ДІПМ «Містопроект».         

Громадське обговорення проєкту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку триває з 03 червня 2024 року по 03 липня 2024 року.     

 13 червня 2024 року відбудеться громадське слухання проєкту детального плану території у районі вул. Залізничної, вул. Левандівської, залізничної колії  та звіту про стратегічну екологічну оцінку у приміщенні Першої Львівської медіатеки за адресою: м. Львів, вул. Мулярська, 2а. Реєстрація учасників розпочинається о 15:30 – 16:00. Початок заходу о 16:00 год.                                               

Із проєктом містобудівної документації (пояснювальною запискою, графічними матеріалами, звітом про стратегічну екологічну оцінку), вказаними ухвалою та завданням можна ознайомитись на веб-сайті ЛМР https://drive.google.com/drive/folders/15LMEdSx3b2JD2sk1AfHWjmdHBrlcsmQ8?usp=drive_link , або до завершення процедури проведення громадського обговорення у приміщенні Львівської міської ради за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, кабінет 539.      

Письмові зауваження та пропозиції до проєкту та звіту про стратегічну екологічну оцінку можна подавати до 03 липня 2024 року включно до департаменту архітектури та просторового розвитку Львівської міської ради через Центри надання адміністративних послуг або на електронну скриньку: agu@lvivcity.gov.ua  

 Відповідальною посадовою особою Львівської міської ради за організацію розгляду пропозицій є Мирослава ПАСТУЩУК, начальник відділу містобудівної документації управління просторового планування департаменту архітектури та просторового розвитку Львівської міської ради. Телефон для довідок: (032) 2 975 786.

Екологічна інформація, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується проєкту детального плану території у районі вул. Залізничної, вул. Левандівської, залізничної колії  знаходиться в департаменті охорони здоров’я ЛОДА, департаменті екології та природних ресурсів ЛОДА, Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України та Міністерстві охорони здоров’я.  

Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.

 Реєстрація учасників громадського слухання є обов’язковою. Участь у громадському слуханні для фізичних осіб можлива лише за наявності документів, що підтверджують реєстрацію на території розроблення проекту, а для представників юридичних осіб – паспорта, а також довіреності на представництво або витягу з реєстру юридичних осіб.