Цьогоріч ЛМКП «Львівводоканал» замінило аварійні та проклало нові водопроводи, каналізувало кілька вулиць, модернізувало обладнання на насосних станціях та водозаборах

У цьому році ЛМКП «Львівводоканал» замінило аварійні та проклало нові водопроводи, збудувало нові ділянки колекторів, каналізувало кілька вулиць, модернізувало обладнання на насосних станціях, свердловинах та водозаборах.

Так, впродовж 2016 року Львівводоканал виконав заміну 14 км аварійних ділянок водопроводів та 2 км аварійних ділянок каналізаційних колекторів, прокладено 1,8 км нових каналізаційних трубопроводів, що дало змогу підключитися до каналізації мешканцям вулиць Зборівська, Січнева, Горівська, Дріжджова, Милорадовича, Бахматюка, Поморянська, Миргородська, Горіхова, Корецька, Польова.

Під час робіт з реконструкції дороги на вул. Мечнікова на ділянці від вул. Пекарської до вул. Личаківської замінили найстаріший у Львові колектор 1898 року побудови, проклали нові водопроводи.

Масштабний обсяг робіт виконано під час реконструкції дороги на вул. Стуса. Зокрема, тут замінили ділянку старого колектора труби довжиною 1400 метрів, на якому часто траплялися аварійні пориви.

Також у Львівводоканалі триває робота у сфері енергозбереження, спрямована на заміну застарілого обладнання на енергоефективне. Зокрема, встановлюються сучасні насоси на свердловинах та насосних станціях, та частотні перетворювачі струму. Модернізовано насосну станцію на вул. Творча, встановлено нове обладнання на водозаборах «Магерів», «Бібрка», «Крехів», «Глина Наварія». Реалізовані заходи дали змогу знизити споживання електричної енергії на 4%.

Окрім того, у 2016 році були підписані угоди з Європейським банком реконструкції та розвитку, Північною екологічною фінансовою корпорацією і Східноєвропейським партнерством у сфері енергоефективності та екології (E5P) про виділення Львову коштів у сумі 27,5 млн. євро на реконструкцію очисних споруд та будівництво станції переробки мулу для очищення і утилізації стічних вод і виробництва біогазу для когенерації у Львові. Завдяки реалізації проекту вироблятиметься «зелена» електроенергія, зменшиться забруднення річки Полтва та вирішиться проблема неприємного запаху від мулових полів поблизу очисних споруд міста Львова.