А.Садовий: «Техніка виїхала на прибирання орієнтовно о 7 год ранку»

  • 11.03.2013, 17:18
  • 342

Місто від снігу прибирають комунальники, працює і снігоприбиральна техніка. Станом на 10.00 год сьогодні до прибирання було залучено 38 одиниць техніки. Як розповів сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий, як тільки нормалізуються погодні умови, у місті розпочнуть ямкові ремонти доріг.

Ситуація була напружена. З 6 год ранку падав сніг, техніка виїхала на прибирання орієнтовно о 7 год ранку. Зараз ситуація змінилась, температура падає, сніг тане. З 7 год ранку почали посипати, прибирати. Такі погодні умови будуть ще не довго, тому з весни починаємо ремонтувати дороги. Там, де капітально відремонтовані, дороги нормально перейшли зиму. Де капітальний ремонт не робився 30 років, ситуація складана, треба ямковим ремонтом усе це ліквідувати. Також будемо робити капітальний ремонт, як і робили в минулі роки.

Андрій Садовий, міський голова Львова

Нагадаємо, за інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури, станом на 10.00 год сьогодні у місті працювало 38 одиниць снігоприбиральної техніки. За словами голів районних адміністрацій, техніка працюватиме протягом дня, аби розчистити вулиці міста від снігу.