У п’ятницю виконавчий комітет розгляне рішення щодо відновлення мозаїки «Море і риби»

Львів вболіває за збереження історичних мозаїк. Як повідомив Андрій Мокаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку у цю п’ятницю на засіданні виконавчого комітету буде розглянуто рішення згідно з яким ТзОВ «Ріел-Естейт Груп» зобов’язується відновити мозаїку «Море і риби», розташовану на колишньому магазині «Океан», та передати на баланс міста нерухомість площею 1000 м2, у якій буде організовано мистецький простір, зокрема одну з філій школи ім. О. Новаківського.

«Нам важливо, і міський голова на цьому акцентовував, що з ситуації, яка склалася з мозаїкою «Море і риби» маємо зробити правильні висновки. Тому наша позиція була в тому, щоб забудовник мозаїку відновив і поніс відповідальність за скоєне.

У п’ятницю, на засідання виконавчого комітету, виносимо рішення згідно з яким юридично буде зафіксовано, що забудовник власним коштом зобов’язується відновити мозаїку, а також збудує простір площею 1000 м2, де ми плануємо розмістити одну з філій школи ім. О.Новаківського. Там буде також простір присвячений Володимиру Патику, автору мозаїки «Море і риби».

І третім пунктом рішення ми відновимо забудовнику містобудівні умови та обмеження на будівництва тої будівлі, яка планувалася», - повідомив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.

Дивіться також