З січня розпочнеться капітальний ремонт головних вулиць Львова

  • 14.01.2020, 17:47
  • 689

Вже з січня стартує початок робіт з капітального ремонту головних вулиць Львова. Як відзначає Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, у зимові місяці проводитимуть роботи по заміні інженерних мереж. А вже з настанням стабільно теплої погоди, орієнтовно з квітня, проводитимуть роботи асфальтування та мощення плитки.

«Цього року ми плануємо повністю завершити І етап вул. Курмановича. А також вже оголосили тендер і в найближчий час будемо визначати переможця на ІІ етап ремонту вул. Курмановича. Триватимуть роботи на вул. Д. Апостола. Також цього року плануємо завершити ремонт вул. Миколайчука. Це все перехідні об’єкти з минулого року.

Щодо нових об’єктів, то розпочинаємо цього року ремонт на вул. Шевченка. Орієнтовно в кінці січня розпочнуться роботи по облаштуванню квазі-кільця. Також в кінці січня розпочинаємо роботи на вул. Хуторівка.

Цього року будемо розпочинати ремонтувати вул. Б. Хмельницького, вул. С. Бандери, та будемо проектувати вул. Вітовського та ін.

Плануємо в січні-лютому-березні проводити на цих вулицях роботи по заміні інженерних мереж. Адже погодні умови в ці місяці дозволяють проводити саме ці роботи. Натомість з квітня, з настанням стабільно теплої погоди, розпочнемо асфальтувати і класти плитку», - повідомила Ірина Маруняк.