Цьогорічне святкування Великодня буде з дотриманням умов карантину

  • 26.03.2020, 16:08
  • 95

Позаяк, рішенням уряду, карантин продовжено до 24 квітня, цьогорічне святкування Великодня, освячення пасок і вшанування плащаниці відбуватиметься з дотриманням умов карантину. Як святкуватимуть Великдень у Львові розповів Євген Бойко, директор департаменту «Адміністрація міського голови».

«Після рішення держави продовжити карантин ми будемо мати святкування Паски за особливих умов. З цього приводу міський голова Львова вчора мав зустріч з нашими владиками, де обговорювали практичні речі з організації пасхальних богослужінь.

З цього приводу дуже добрі рекомендації висловив керівник УГКЦ блаженніший Святослав. Він просить усіх дотримуватися умов карантину, які були організовані в церквах у попередні неділі. На саму Паску, в неділю, блаженніший рекомендує звершення літургії на вулиці, з дотриманням усіх санітарних норм і соціальних дистанцій. Святити паску також будуть лише на дворі, з дотриманням соціальних дистанцій.

Також перед Паскою усі львів’яни і усі українці йдуть до плащаниці. І до плащаниці також будуть йти з дотримання усіх норм і правил карантину – плащаницю не цілуватимуть, а битимуть доземний поклін.

Також буде організовано багато богослужінь онлайн, тому просимо людей, особливо старшого віку, залишатися в дома, залишатися в родинному колі, і в такий спосіб єднатися в святкуванні Воскресіння Господнього», - повідомив Євген Бойко, директор департаменту «Адміністрація міського голови».