На площі Ринок запрацював питний фонтанчик

  • 04.08.2020, 16:53
  • 132

ЛМКП «Львівводоканал» завершило встановлення питного фонтанчику на площі Ринок. Встановлений фонтан є двосекційним – ним можуть користуватися люди з обмеженими можливостями та діти. Зі свого боку лабораторія «Львівводоканалу» провела аналізи води з фонтану – вода відповідає усім нормам та стандартам.

«Роботи з монтажу фонтану разом із відновленням благоустрою території зайняли всього тиждень. Лабораторія «Львівводоканалу» уже завершила аналізи води з фонтану – вода відповідає усім нормам та стандартам. Вода до питного фонтанчика потрапляє переважно із підземних джерел наших свердловин поблизу міста Стрий, тому львів’яни та гості міста мають змогу на площі Ринок з фонтану напитися чистої артезіанської води. Відтепер сотні львів’ян та туристів, які гулятимуть центральною частиною міста мають цілодобовий доступ до безкоштовної питної води. Особливо корисними питні фонтани стануть для велосипедистів та спортсменів – вони зможуть зупинитися поруч із фонтанчиком та напитися або ж набрати воду у пляшку і продовжити рух.

Наступні питні фонтани заплановано встановити на площі Митній, поруч із Оперним театром, Пороховою вежею та пам’ятником Тарасу Шевченку. Роботи із встановлення питного фонтану на вулиці Підвальній (Порохова Вежа) уже розпочато. Цей фонтан буде трисекційним – львів’яни зможуть налити водички також своїм улюбленцям», - розповіла Христина Копильчак, речниця ЛМКП «Львіввводоканал».