Управління культури департаменту розвитку інформує про результати конкурсного добору на вакантну посаду директора-художнього керівника Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва

  • 07.08.2019, 12:15
  • 328
  • управління культури
Управління культури департаменту розвитку інформує, що, як повідомлялось раніше в ЗМІ, 29 липня 2019 року відбулось друге засідання конкурсної комісії з конкурсного добору кандидата на посаду директора-художнього керівника Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва. Два кандидати, Р. Валько та Ю. Мисак, презентували свої програми розвитку Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва на 1 та 5 років.

За результатами обговорення та голосування конкурсна комісія вирішила визначити переможцем конкурсного добору на заміщення посади директора-художнього керівника Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва Мисака Юрія Орестовича та рекомендувати управлінню культури департаменту розвитку Львівської міської ради укласти контракт з Юрієм Мисаком терміном на 5 років.

документ