Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

  • 12.01.2022, 12:09
  • Андрій Яремко
Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

  1. провідного спеціаліста-інспектора з паркування сектору контролю за дотриманням правил паркування відділу інспекторів з паркування управління безпеки департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради у кількості 4 (чотири) штатних одиниці (на постійній основі).
  2. провідного спеціаліста-інспектора з паркування сектору контролю майданчиків для платного паркування відділу інспекторів з паркування управління безпеки департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради у кількості 5 (п’яти) штатних одиниць (на постійній основі).
  3. спеціаліста І категорії-інспектора з паркування сектору контролю майданчиків для платного паркування відділу інспекторів з паркування управління безпеки департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради у кількості 14 (чотирнадцяти)штатних одиниць (на постійній основі).
  4. спеціаліста І категорії-інспектора з паркування сектору контролю за дотриманням правил паркування відділу інспекторів з паркування управління безпеки департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради у кількості 17 (сімнадцяти) штатних одиниць (на постійній основі).

Кваліфікаційні вимоги:

  • базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційнем рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра;
  • без вимог до стажу роботи.

Додаткові вимоги:

  • знання державної мови;
  • знання основних принципів роботи на комп’ютері та відповідних програм.

Документи приймаються за адресою: м. Львів, вул. Зелена, 9.

За додатковою інформацією звертатись за тел.: +380322975804, +380975841885, +380634866424