Департамент мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

 • 31.03.2022, 09:06
 • Андрій Яремко
Департамент мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 1. провідного спеціаліста-інспектора з паркування сектору контролю за дотриманням правил паркування відділу інспекторів з паркування управління безпеки департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради у кількості  5 (п’яти) штатних одиниці (на постійній основі).
 2. провідного спеціаліста-інспектора з паркування сектору контролю майданчиків для платного паркування відділу інспекторів з паркування управління безпеки департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради у кількості  5 (п’яти) штатних одиниць (на постійній основі)
 3. спеціаліста І категорії-інспектора з паркування сектору контролю майданчиків для платного паркування відділу інспекторів з паркування управління безпеки департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради у кількості  10 (десяти) штатних одиниць (на постійній основі)
 4. спеціаліста І категорії-інспектора з паркування сектору контролю за дотриманням правил паркування відділу інспекторів з паркування управління безпеки департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради у кількості  16 (шістнадцяти) штатних одиниць (на постійній основі)
 5. головного спеціаліста-інспектора з паркування сектору контролю сектору контролю майданчиків для платного паркування відділу інспекторів з паркування управління безпеки департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради у кількості  4 (чотирьох) штатних одиниць (на постійній основі).

Кваліфікаційні вимоги:

 • базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра;
 • без вимог до стажу роботи.

Додаткові вимоги:

 • знання державної мови;
 • знання основних принципів роботи на комп’ютері та відповідних програм.

Документи приймаються за адресою: м. Львів,  вул. Зелена, 9

За додатковою інформацією звертатись за тел.: +380975841885, Ольга Луцик.