• 09.11.2023, 11:01
  • департамент житлового господарства та інфраструктури
Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради оголошує конкурсний відбір незалежних членів Наглядової ради Львівського міського комунального підприємства «Львівводоканал».

Найменування і місцезнаходження підприємства: Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал» (ЄДПРО 03348471), Львівська область,                         м. Львів, вул. Зелена, 64.

Вимоги до незалежних членів Наглядової ради комунального унітарного підприємства, затверджені ухвалою Львівської міської ради від 25.05.2023 № 3163 «Про деякі питання управління комунальними підприємствами» ( додаток № 3 до ухвали) за посиланням.

Додатковими перевагами будуть:

• Експертиза в енергоощадності.
  • Досвід впровадження цілей сталого розвитку.
  • Досвід роботи на керівних посадах підприємств галузі в Україні або за кордоном.
  • Досвід роботи в корпоративному управлінні, в тому числі в Наглядових радах.
  • Досвід роботи в міжнародній аудиторській компанії.

Перелік документів для участі у конкурсі:

• Копія документа, який посвідчує особу.
  • Копія трудової книжки (за наявності) або документів, які підтверджують наявність досвіду роботи.
  • Копія документа про вищу освіту.
  • Біографічна довідка (резюме).
  • Згода на обробку персональних даних.
  • Рекомендації ( за наявності).
  • Заява щодо відповідності критеріям незалежності члена Наглядової ради.
  • Довідка про відсутність судимості, заборони займати відповідні посади або провадити певні види діяльності.
  • Лист щодо мотивації виконання функцій члена Наглядової ради.

Відповідальність за недостовірність поданих документів несе претендент.

Термін подачі документів: до  08.12.2023.

Заяви та документи кандидатів на посаду члена Наглядової ради підприємства надсилати на адресу департаменту житлового господарства та інфраструктури: м. Львів, пл. Ринок, 1 (каб. № 515) та електронну адресу департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради: dzhi@lvivcity.gov.ua. Телефон 032 297-59-55 Ірина.