Оголошення про проведення конкурсу на визначення автомобільного перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування у межах території Львівської міської територіальної громади

• 11.01.2024, 09:28
  • департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури
Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради відповідно до Порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого Постановою КМ України від 03.12.2008р. №1081 (із змінами та доповненнями), пропонує фізичним особам – підприємцям та юридичним особам прийняти участь у конкурсі з визначення автомобільного перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування, які відповідають вимогам Закону України «Про автомобільний транспорт».

оголошення

документи