Оголошення конкурсу з визначення операторів для обслуговування майданчиків для платного паркування автотранспорту у Львівській міській територіальній громаді

• 18.06.2024, 18:01
  • департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури
Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради відповідно до рішення виконавчого комітету Львівської міської ради «Про затвердження Положення про проведення конкурсу на надання суб’єкту підприємницької діяльності права користування земельною ділянкою, спеціально визначеною для забезпечення паркування транспортних засобів у м. Львові» від 22.07.2011 № 693 (зі змінами) пропонує юридичним та фізичним особам-підприємцям взяти участь у конкурсі на право обслуговування земельних ділянок, спеціально визначених для забезпечення платного паркування транспортних засобів у Львівській міській територіальній громаді.

Перелік ділянок:

22

Шевченківський

4

Обладнання майданчиків для паркування відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2009 р. N 1342 «Про затвердження Правил паркування транспортних засобів».

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву, з пропозиціями щодо облаштування майданчика для платного паркування відповідно до зразку (додаток 1 до оголошення), а також наступні документи:

- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб – підприємців;

- засвідчені заявником копії статуту (для юридичних осіб), документа, що посвідчує особу претендента (для фізичних осіб);

- довідка з державної податкової інспекції про відсутність заборгованості щодо платежів до бюджету;

- документ на право представлення інтересів претендента, якщо документи подає уповноважена особа.

Документи необхідно подати до 01.07.2024 на ім’я голови конкурсного комітету, директора департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури  Забарила Олега Володимировича за адресою: 79008, м. Львів, пл. Ринок, 1.

Документи подаються виключно через центри надання адміністративних послуг.

Час та місце проведення конкурсу: 05.07.2024 об 11:00, м. Львів, пл. Ринок,1 кабінет 341. Телефон для довідок: 297 58 62.