Використання фото, відео та аудіо матеріалів сайту

Львівська міська рада дозволяє використання та розпосюдження медіа матеріалів (фото, відео, аудіо), які опубліковані на нашому сайті.

Усі медіа матеріали, опубліковані на сайті Львівської міської ради регулюються Законом України «Про авторські та суміжні права». Це означає, що авторські права належать їх авторам та Львівській міській раді у тому випадку якщо в матеріалі не вказано інше (посилання на автора, сайт, який використовується на сайті Львівської міської ради).

Медіа матеріали, які належать Львівській міській раді або мають правове відношення до Львівської міської ради ліцензуються ліцензією Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported (Із зазначенням авторства - Некомерційна - Без похідних творів 3.0 Неадаптована (CC BY-NC-ND 3.0).

При використанні медіа матеріалів Львівської міської ради обов’язково зазначте вихідні дані матеріалу:

  • Постійне пряме посилання на сторінку сайту city-adm.lviv.ua на якій розміщено медіа матеріал.
  • Обов'язковою є інформація для кожного медіа матеріалу: «2012 © Львівська міська рада. Передруковується з дозволу Львівської міської ради», де: 2012 — поточний рік.

Оскільки медіа матеріал може бути частиною статті, то необхідно вказати, що матеріал є частиною статті із зазначенням адреси статті на сайті city-adm.lviv.ua, а також, що використаний медіа матеріал не видозмінений, тобто не порушує умови ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported.

Львівська міська рада залишає за собою право відкликати дозвіл на використання медіа матеріалу у будь-який час.

Для отримання дозволу на використання медіа матеріалу, будь ласка, надішліть листа на адресу [email protected].

Використання посилань на зовнішні сайти та матеріалів

Львівська міська рада іноді на сторінках свого сайту надає посилання на зовнішні сайти або використовує матеріали зі сторонніх сайтів. Львівська міська рада не має жодного контролю над цими сайтами та не підтримує їхній зміст та не несе відповідальності за зміст, доступність, точність, якість, рекламу, послуги, продукти, тощо, доступні на таких сайтах та сервісах.

Львівська міська рада несе відповідальності, прямо чи опосередковано, за будь-які збитки або шкоду, отримані або нібито отримані в результаті або у зв'язку з використанням чи довірою до будь-якого змісту, продукції або послуги, доступні на таких сайтах.

Офіційним відеохостингом Львівської міської ради є офіційний канал http://www.youtube.com/user/lvivadm на Youtube на якому розміщується офіційне відео Львівської міської ради. За зміст цього відеоматеріалу відповідальність несе Львівська міська рада.

Львівська міська рада не несе відповідальність за доступність відео з Youtube, тобто не гарантує доступність відео через технічні проблеми відеохостингу Youtube або інші проблеми, які можуть виникнути під час передачі з відеохостингу на сторінки сайту.

Усі відеоролики розміщенні на офіційному каналі Youtube Львівської міської ради ліцензуються ліцензією Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported та належать Львівській міській раді.

Представники нашого сайту можуть знімати з публікації або видаляти відео з Youtube без попередження.