Календар подій Львівської міської ради на 14.09.2017

Час

Подія

Місце

Примітки

10.00

Пленарне засідання сесії Львівської міської ради

Велика сесійна зала, каб. 202

Порядок денний

10.00

ДОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР!!!

Брифінг Форуму видавців у Львові

Геокупол Палацу Мистецтв (вул. Коперника, 17)

Учасники: Олександра Коваль, президент Форуму видавців; Софія Челяк, програмний  директор;   Олександр Комаров, куратор тематичного кластера «Філософія»

Підтвердити участь – за цим мейлом або тел.: presa@bookforum.com.ua , 066 441 30 29, Дарія Бавзалук, прес-секретар

12.00 

Урочистості з нагоди професійного свята рятувальників України

Головне управління ДСНС України у Львівській області, вул. Підвальна, 6, 2 поверх

Запрошені: Андрій Садовий, міський голова Львова, Олег Синютка, голова ЛОДА, Олександр Ганущин, голова ЛОР, Сергій Дмитровський, начальник ГУ ДСНС України у Львівській області, працівники ГУ ДСНС у Львівській області.

14.00

Відкриття Міжнародної наукової конференції «Чин святого Василія Великого – історія, сьогодення, перспективи». Захід присвячений 400-літтю з дня заснування Василіянського Чину святого Йосафата.

Будинок вчених, вул. Листопадового Чину, 6 

Учасники: Андрій Садовий, міський голова Львова, Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ, о. Габриїл Габер, протоігумен.

15.00

Брифінг щодо відкриття у Львівській міській раді виставки «Оновлення міста Львова». Новий підхід до урбаністичного проектування території головного вокзалу та військової частини на вулиці Шевченка.

В рамках співпраці управління архітектури та урбаністики ЛМР, Національного університету «Львівська політехніка» та Віденського технічного університету.

Біля входу у Львівську міську раду, пл Ринок, 1

Учасники: Юліан Чаплінський, головний архітектор Львова, представник НУ «Львівська Політехніка».

Виставка демонструє 15 відібраних проектів. Загалом 70 студентів та 14 викладачів з 5 університетів України, Австрії та Польщі працювали у кооперації разом з Львівською міською радою.

16.00

Презентація проектів і дискусія в рамках відкриття у Львівській міській раді виставки «Оновлення міста Львова». Новий підхід до урбаністичного проектування території головного вокзалу та військової частини на вулиці Шевченка.

Кафе «Ратуша», пл Ринок, 1

Виставка демонструє 15 відібраних проектів. Загалом 70 студентів та 14 викладачів з 5 університетів України, Австрії та Польщі працювали у кооперації разом з Львівською міською радою.

16.00

Зустріч «Львівський модний кластер»

Клуб Ділових Людей (вул. Зелена, 109)

Учасники: Ольга Сивак, начальник управління інвестицій та проектів Львівської міської ради; голова Національного галузевого партнерства у легкій промисловості Fashion Globus Ukraine, представники агенції з підтримки експорту.

17.30-18.30

ДОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР!!!

Обговорення пропозиції редизайну промоційного логотипу міста

До участі в обговоренні запрошують усіх, хто працює з візуальним контентом 

Мала сесійна зала ЛМР (230 каб.)

Реєстрація учасників безкоштовна та вільна. Для участі в обговоренні потрібно заповнити коротку реєстраційну за посиланням: goo.gl/NVXMpd.

Facebook-подія - https://www.facebook.com/events/113590792670157.

19.00

Церемонія вручення премії «Найкраща книга Форуму-2017»

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької (просп. Свободи, 28) 

В межах заходу передбачене вітальне слово міського голови Львова Андрія Садового

22.05

Поєдинок 1-го туру групового раунду Ліги Європи сезону 2017-2018 рр. між командами «Зоря» (Луганськ, Україна) – «Естерсунд» (Естерсунд, Швеція)

Стадіон «Арена Львів»

Пряму трансляцію матчу «Зоря» - «Естерсунд» можна буде подивитися тут: ЗОРЯ - ЕСТЕРСУНД: ДИВИТИСЯ ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЮ МАТЧУ