Календар подій Львівської міської ради на 12.06.2018

• Андрій Яремко
ЧасПодіяМісцеПримітки

10.15

Презентація нових напрямків та прес-конференція авіакомпанії «Еrnest Аirlines»

Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького (вул. Любінська, 168)

Учасники: бізнес-девелопер Ernest Airlines Chady El Tannir, консульський кореспондент Посольства Італії у Західному регіоні України Джанлука Сарделлі, представник ЛОДА, представник Львівської міської ради, генеральний директор ДП «МА „Львів“ ім. Данила Галицького» Тетяна Романовська

11.00

Прес-конференція з нагоди проведення конкурсу «Міс Львів-2018» та представлення усіх учасниць

Прес-клуб (пр. Т. Шевченка, 11)

Контакти: Валерія Носковська (тел. 980 588 555)

11.45

Додатковий анонс!

Виїзний брифінг на тему: «Завершальний етап ремонту вул. Личаківської: облаштування трамвайного кільця на перехресті з вул. Пасічною»

Виїзд з журналістами від музею «Арсенал» на вул. Личаківську

Учасники: Андрій Садовий, міський голова Львова, Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, Роман Познанський, в.о. директора ЛКП «Львівавтодор», Іван Лозинський, голова Личаківської районної адміністрації, представники підрядних організацій «Онур».

12.00

Прес-конференція організаторів 25 Форуму видавців.

Готель «Леополіс» (вул. Театральна, 16)

Участь у прес-конференції візьме Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

Контактна особа: Кравченко Марія, прес-секретар, тел. 990 545 905

12.00

Відкриття меморіальної дошки загиблим учасникам АТО — Назару Пасельському, Андрію Бернацькому, Василю Задорожньому, які навчались у цій школі

СЗШ № 54 (вул. Хвильового, 16)

16.00

Додатковий анонс!

Брифінг на тему: «Прийом відреставрованої вхідної брами в будинку на пл. Старий Ринок, 2, в рамках програми співфінансування між Львівської міською радою (70% коштів) і мешканцями (30% коштів) реставрації історичних дверей і брам».

пл. Старий Ринок, 2

Учасники: Тетяна Балукова, директор ЛКП «Археологічно-архітектурна служба» управління охорони історичного середовища ЛМР, Юрій Танячкевич, майстер-реставратор, мешканці будинку

18.00

Відбудеться прем’єра фільму «Де-фак-то» і дискусія «Як суспільства пам’ятають? Історія і ритуали вшанування Другої світової у Львові».

у Меморіальному музеї тоталітарних режимів «Територія Терору» (просп. Чорновола, 45г)

Вхід вільний.

19.00