Календар подій Львівської міської ради на 20.09.2018

• Андрій Яремко
ЧасПодіяМісцеПримітки

08.00−09.00

Акція «Осінній день велосипедом на роботу» в рамках Європейського тижня мобільності.

Велосніданок, під час якого на учасників чекає багато приємних сюрпризів, серед яких — запашна кава та конкурси від nextbike.ua

пл. Ринок, біля фонтану Нептун

Посилання на подію тут

09.00

Засідання сесії Львівської міської ради

Велика сесійна зала (каб. 202)

9.30−17.15

Конференція «Чисте Довкілля — Здорове Життя. Досвід управління муніципальними відходами в Німеччині. Рекомендації для України»

Банкготель, (вул. Листопадового Чину, 8)

Учасники: Др. Томас Бьонінг, INFA GmbH; Євгенія Аратовська, голова громадської організації «Україна без сміття»; Тетяна Омельяненко, науковий співробітник, голова представництва групи молодих фахівців ISWA в Україні; Яна Басиста, голова громадської організації «Екорада»; Др.Абдаллах Насур, Університет Ростоку, ф-т аграрний і екологічних наук; Олег Котис, ініціатор та координатор Екологічної ініціативи «Чисте Місто» у Львові, Назарій Романчук, директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА; Валерій П'ятак, радник голови ЛОДА

10.00

Прес-конференція з нагоди відкриття виставки «Зузанна Ґінчанка. Тільки щастя — це справжнє життя»

Конференц-зал Центру міської історії (вул. Богомольця, 6)

Учасники: Зузанна Розінська (Музей літератури ім. Адама Міцкевича у Варшаві), Сармен Бегларіан (Управління виставок/Фонд Польського Сучасного Мистецтва), Ірина Мацевко (Центр міської історії Центрально-Східної Європи)

Подія в Facebook.

Контакт: Вікторія Панас, victoriapanas@gmail.com

11.30

Презентація творчості Івана Низового. Прес-конференція з донькою письменника, який 27 років тому передбачив сучасність України.

2 поверх Палацу мистецтв (приймальня дирекції Палацу)

Олеся Низова представить творчий доробок свого батька, зачитає уривки з його прозових і поетичних творів та розповість про власний проект.

15.00

Правила їзди на велосипеді у школах в рамках Європейського тижня мобільності

школа ШМДШ (вул. Героїв Крут, 1Б)

Буде присутній велопатруль, який показуватиме школярам як правильно їздити на ровері і дотримуватися правил дорожнього руху та безпеки, представник GIZ, який розповість, чому велосипед важливий як транспорт майбутнього, представники УАЛ розкажуть, скільки дітей приїжджають на велосипеді і як пропагують цей вид транспорту.

19.00

Церемонія нагородження BookForum Best Book Awards

Львівська обласна філармонія (вул. Чайковського, 7)

20.00