Календар подій Львівської міської ради на 18.10.2018

• Христина Процак
ЧасПодіяМісцеПримітки

10.20

У рамках Європейського тижня місцевої демократії, лекція на тему: «Як студенти можуть впливати на розвиток міста. Інструменти громадської участі»

Інститут гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка», головний корпус, вул. С. Бандери, 12, ауд. 210

Організатори: Львівська міська рада та Інститут гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка»

11.00

Львів попрощається з Героєм, який довгий час лікувався після поранення в АТО, Юліаном Циганком

Гарнізонний храм св. ап. Петра та Павла, Личаківське кладовище (поле почесних поховань № 76)

11.00 год — прощання в Гарнізонному храмі св. ап. Петра та Павла

12.30 год — чин похорону на полі почесних поховань № 76 Личаківського кладовища

11.30

Брифінг щодо результатів роботи майданчика для збору великогабаритних та дрібних будівельних відходів у м. Львові.

Виїзд з журналістами від музею «Арсенал» на вул. Жовківська, 18

Учасники: Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, Тарас Стефанишин, директор ЛКП «ТФ «Львівспецкомунтранс».

12.00

Прес-конференція з нагоди масштабного перфомансу на підтримку сиріт «Відчуй силу роду».

Мала сесійна зала (каб. 230)

Учасники: Ольга Бартиш, художниця, авторка перфомансу, Елеонора Шатківська, ментор Української Академії Лідерства, о. Юрій Козловський, Український католицький університет, Наталка Федечко, організатор перфомансу.

16.00

Перша молодіжна сесія міської ради Львова

Львівська міська рада, пл. Ринок, 1, велика сесійна зала (каб. 202).

Участь у заході візьмуть молодіжні лідери та представники студентського самоврядування міста Львова.

Унікальний захід в практиці міста, відкритого для молоді. Вся процедура події буде відповідати регламенту сесії Львівської міської ради, учасники будуть представляти конкретні фракції, матимуть право голосу та участі в дискусії.

На першій молодіжній сесії розглянуть питання Плану дій з молодіжної політики міста в рамках ініціативи «Громади дружні до дітей та молоді».

Деталі тут

19.00

«Музика, яка об’єднує»: концерт класичної музики за ініціативи та участю Академічного симфонічного оркестру INSO-Lviv під керівництвом австрійського диригента Шандора Карої (м. Відень)

Церква Різдва Пресвятої Богородиці, що на Сихові

Вхід на концерт безкоштовний.

Деталі на фб-сторінці https://www.facebook.com/events/329 215 434 309 662/

21.00

В межах відзначення 100-річчя утворення Західноукраїнської Народної Республіки відбудеться медійно-драматичне дійство «Момент і Чин, або Великі Роковини».

Площа перед Львівським національним університетом імені Івана Франка, вул. Університетська, 1