Календар подій Львівської міської ради на 19.10.2018

ЧасПодіяМісцеПримітки

10.00

Засідання виконавчого комітету ЛМР

Мала сесійна зала (каб. 230)

10.00

Відкриття Бієнале довіри

Паркова аудиторія Центру імені Андрея Шептицького УКУ

Участь у заході візьмуть: Андрій Садовий, міський голова Львова, Тарас Добко, перший проректор УКУ, Чарльз Лендрі, провідний британський фахівець з розвитку міст, автор численних книг щодо міського розвитку, у тому числі книги «Креативне місто».

10.20

У рамках Європейського тижня місцевої демократії, лекція «Статут міста Львова. Механізми впливу молоді на рішення місцевої влади»

Інститут права та психології Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Князя Романа, 1, каб. 313)

Організатори: Львівська міська рада та Інститут права та психології Національного університету «Львівська політехніка»

11.00

Церемонія відкриття меморіальної таблиці Василю Єрошенкові.

вул. Єрошенка, 11

12.00

Прес-конференція на тему: «Розвиток індонезійсько-української співпраці: нові можливості для ділових відносин».

У Львівському прес-клубі за адресою: проспект Шевченка, 11, 2-й поверх.

За участі Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Індонезія в Україні пана Юдді Кріснанді.

12.00

Історик, релігієзнавець, громадський діяч, звільнений з полону так званої ДНР, Ігор Козловський виступить з лекцією «Довіра. Місце в житті людини та суспільства» в рамках Бієнале довіри

Велика сесійна зала (каб. 202)

Вхід на подію вільний.

14.00

Відкриття Свята Сиру і Вина

На території Палацу Потоцьких та подвір’ї Палацу Мистецтв (вул. Коперника, 15−17).

14.00

Урочисте відкриття конгресу Української есперанто-асоціації.

Будинок вчених (вул. Листопадового Чину, 6)

13.20 — прес-конференція з нагоди відкриття конгресу.

19.00

Концерт: «Український Фестивальний Оркестр грає бароко»

Будинок органної та камерної музики (вул. Ст. Бандери, 8)