Календар подій Львівської міської ради на 01.11.2018

Місце

Примітки

09.30

Урочисте засідання, з нагоди 100-річчя утворення Західноукраїнської Народної Республіки

Велика сесійна зала ЛМР (202 каб.)

Під час сесії вручать почесні міські нагороди та відзнаки, а також вперше — премії дослідникам теми ЗУНР.

Відбудеться за участі представників місцевої влади, духовенства, дослідників ЗУНР, почесних львів’ян та гостей

11.00

Покладання квітів до Меморіалу воїнам УГА. Громадське віче

Меморіал воїнам УГА на Личаківському кладовищі

11.20

Запалення лампадок та покладання квітів до могил Д. Вітовського — Держсекретаря військових справ ЗУНР, М. Галущинського — коменданта Січових Стрільців, О. Тисовського — керівника і засновника «Пласту», С. Левицького — воїна УГА, В. Гурняка — військовика, члена Національної скаутської організації України «Пласт»

Личаківське кладовище

11.30

Покладання квітів до могили Президента Національної Ради ЗУНР Є. Петрушевича

Личаківське кладовище

11.35

Запалення лампадок до могил загиблих під час проведення антитерористичної операції на сході України під музичний супровід. Проведення панахиди за тими, хто віддав своє життя в боротьбі за незалежність України

Личаківське кладовище (поле почесних поховань № 76)

12.00

Виголошення «Відозви», підняття прапора та наймасовіший урок просто неба з реконструкцією подій 1918 року

Пл. Ринок, 1 (при вході в Ратушу)

Деталі тут

13.45

Піша хода учнівської та студентської молоді, освітян і влади міста, громадських організацій та усіх львів’ян, з нагоди 100-річчя Листопадового чину і проголошення Західноукраїнської Народної Республіки.

Покладання квітів та віче біля Меморіалу Українських Січових Стрільців на Янівському цвинтарі.

Маршрут руху колони: вул. Університетська, 1 - вул. Листопадового Чину — вул. М. Гоголя — вул. Т. Шевченка — Янівський цвинтар (Меморіал Українських Січових Стрільців)

Організатор заходу — Львівський національний університет імені Івана Франка, за підтримки Львівської міської ради.

За маршрутом ходи ситуативно перекриють рух транспорту.

Початок формування колони — о 13.30 год перед пам’ятником Іванові Франку.

14.00

Брифінг на тему: «У Львові запрацювали інспектори з паркування»

Зустріч журналістів біля фігури Матері Божої (пр. Свободи)

Учасники: Юрій Діль, начальник управління безпеки міста; Богдан Мільяр працівник управління безпеки міста; інспектор з паркування

17.00

Вшанування пам’яті загиблих на братській могилі УСС

Братська могила на цвинтарі Старого Знесіння (Регіональний ландшафтний парк «Знесіння», вул. Заклинських, 9)

18.00

Спецпогашення маркованого конверта і проект «Історія Сили. 100 років ЗУНР»

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької (пр. Свободи, 28)

Організатор заходу — ЛОДА.

21.00

IV Міжнародна єврейська освітня конференція Лімуд

Готель «Дністер» (вул. Матейка, 6), 9-ий поверх

Запрошені: Андрій Садовий, міський голова Львова, Джоель Ліон, Надзвичайний та Повноважний посол Держави Ізраїль в Україні, Ярослав Грицак, український науковець, історик і публіцист, Мирослав Маринович, правозахисник, віце-ректор УКУ, керівництво проекту Лімуд, представники різних благодійних міжнародних організацій, політики з Ізраїлю