Календар подій Львівської міської ради на 06.11.2018

• Андрій Яремко
ЧасПодіяМісцеПримітки

11.00

Прес-конференція на тему: «Уроки спільної історії та польсько-українські обміни між молоддю»

Мала сесійна зала (каб. 230)

Учасники: координатор міжнародного проекту обмінів молоді, керівник ГО «ГРАНІТ» Андрій Мочурад, керівник польської делегації Міхал Вахович (Michał Wachowicz).

12.00

Брифінг на тему: «У Львові тривають роботи зі спорудження Меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні»

Меморіал пам’яті Героїв Небесної сотні на вул. Кривоноса (зустріч журналістів зі сторони головного управління ДСНС України у Львівській області)

Учасники: Юліан Чаплінський, начальник управління архітектури та урбаністики; Андрій Шульський, заступник директор ЛКП «Зелений Львів», Роман Гавчак, заступник голови Галицької районної адміністрації

12.00

ДОДАТКОВИЙ АНОНС!!!

Урочисте покладання квітів біля пам’ятника М. Шашкевичу з нагоди 207-річниці від дня народження Маркіяна Шашкевича

пам’ятник М. Шашкевичу на вул. Коперника

13.00

Брифінг на тему: «Фонтани Львова відновлюють: після капітального ремонту запущено в роботу фонтан «Водолій».

Зустріч з журналістами біля фонтану, на вул. Коперника.

Учасники: Роман Гавчак, заступник голови Галицької районної адміністрації, представник підрядної організації ТзОВ «Арка-Пік».

18.00

Обговорення щодо облаштування громадського простору на Сихові біля Кіноцентру Довженка

просп. Червоної Калини, 81 (Культурно-освітній центр ім. О. Довженка) (велика зала, 1 поверх)

Деталі тут