Календар подій Львівської міської ради на 09.11.2018

• Андрій Яремко
ЧасПодіяМісцеПримітки

10.00

Засідання виконавчого комітету Львівської міської ради

Мала сесійна зала (каб. 230)

11.30

Презентація програми Тижня креативного підприємництва у Львові

Біла зала ЛМР (біля каб. 205, 2-й поверх)

Учасники: Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку; Назар Подольчак, керівник Tech StartUp School; Олена Павлюк, координаторка проекту Lviv Open Lab/ Makerspace; Юлія Сапацінська, координаторка Львівського кластеру розвитку освіти та креативності; Юлія Венгерович менеджерка з питань регіонального розвитку, Інститут міста; Юлія Лебедєва, керівник відділу маркетингу компанії Avalon Inc.

12.00

Прес-конференція на тему: «Отруєння чадним газом: небезпека, причини, як вберегтися та перша допомога, якщо воно трапилось»

З початку року чадним газом у Львові отруїлась 131 людина, з них 40 дітей. Є 7 смертельних випадків

Біла зала ЛМР (біля каб. 205, 2-й поверх)

Учасники: Євген Басан, начальник відділу захисту населення та територій управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР; Павло Сербан, технічний директор ПАТ «Львівгаз»; Владислав Іванов, начальник управління житлового господарства ЛМР; Олег Фогт, завідувач підстанцією № 2 швидкої медичної допомоги у Львові

18.00

Презентація проекту «Локальна історія» в Urban-бібліотеці.

Urban-бібліотека (вул. Устияновича, 4)

18.30

Відкрита лекція «Місто. Урбанізація. Інтегрована концепція» в межах «City Makers' Course Lviv»

Корпус географічного факультету ЛНУ ім. І. Франка (вул. Дорошенка, 41) 26 аудиторія

Посилання на подію у FB

Вхід вільний

19.00

Нагородження переможців конкурсів менеджерів міждисциплінарних проектів у галузі культури та кращих працівників культури та концерт гурту «Wszystko».

Міський палац культури імені Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1)