Календар подій Львівської міської ради на 16.11.2018

Засідання виконавчого комітету ЛМР

Мала сесійна зала, каб. 230

11.30

Брифінг щодо результатів голосування за проекти громадського бюджету Львова

Мала сесійна зала, каб. 230

Учасники: Юрій Лукашевський, начальник управління «Секретаріат ради» ЛМР; Орест Файфурка, заступник начальника управління «Секретаріат ради» ЛМР, начальник відділу громадського партнерства.

12.15

ДОДАТКОВИЙ АНОНС!!!

Брифінг щодо унікального стінопису виявленого в інтер’єрі будівлі 1-ї міської поліклініки Львова на вул. Руській

вул. Руська, 20, 2 поверх

Учасники: Лілія Онищенко, начальник управління охорони історичного середовища ЛМР, Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров’я, представник підрядної організації

15.00

Стартує 9-та Школа професійного лідерства для учасників бойових дій у Львові

Перша львівська медіа тека (вул. Мулярська, 2А)

Відбудеться у співпраці із Львівським центром надання послуг учасникам бойових дій

19.00

Зустріч від спільноти SHE. Цього разу гостею буде Катерина Кіт-Садова. Під час зустрічі «SHE. Empowers» говоритимуть про те, як сучасній жінці вдається поєднувати багато ролей у своєму житті та при цьому знаходити час на себе.

вул. Наукова, 2В

Контактна особа: Олеся Сікора +380 673 701 262