Календар подій Львівської міської ради на 07.12.2018

• Андрій Яремко
ЧасПодіяМісцеПримітки

10.00

Засідання виконавчого комітету Львівської міської ради

Мала сесійна зала (каб. 230)

11.00

Вшанування пам’яті отця Михайла Вербицького

Площа навпроти пам’ятника о. Михайлу Вербицькому (перехрестя вул. Генерала Т. Чупринки та С. Бандери)

Ініціатор заходу: голова обласного товариства депортованих українців «Закерзоння» Володимир Середа

Програма заходу:

11.00 — Покладання квітів до пам’ятника о. Михайлу Вербицькому. Виконання Національного Гімну України. Опісля відбудеться громадське віче.

11.30 — Виконання церковного гімну «Боже Великий Єдиний».

12.00

Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Вручення відзнак працівникам місцевого самоврядування

Велика сесійна зала ЛМР (каб. 202)

12.30

Прес-конференція на тему: «За неповних 4 місяці через „ProZorro“ Львів продав майна на суму більше 100 млн. грн.: місто — серед лідерів продажів по Україні»

Біла зала ЛМР (2-й поверх, біля 205 каб.)

Учасники: Інна Свистун, начальник управління комунальної власності ЛМР; Олексій Мовчан, менеджер по роботі з органами місцевого самоврядування ДП «ProZorro.Продажі»

16.00

Урочиста презентація рояля «Yamaha» у Львівській державній школі мистецтв № 9

м. Винники, вул. Ринок, 4