Календар подій Львівської міської ради на 21.06.2019

• Андрій Яремко
ЧасПодіяМісцеПримітки

Протягом дня

Всеукраїнський день «Візьми собаку на роботу»

Знімальні дні у львівському офісі компанії «Кормотех»

Львівський офіс компанії «Кормотех», вул. Стрийська, 33

Контактна особа: Ірина Войтович, 0678484493.

10.00

Урочисте засідання Вченої Ради з нагоди випуску студентів Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

Університетська площа (вул. Пекарська, 69)

Вчителі майбутнього. Фестиваль освіти у Львові

Територія !FESTrepublic, вул. Старознесенська, 24/26

10.00 — відкриття фестивалю, панельна дискусія за участю: Лілії Гриневич, Зої Литвин, Юрка Назарука

З 11.15 — робота по локаціях

Посилання на подію

Засідання виконавчого комітету ЛМР

Мала сесійна зала, каб 230

Порядок денний тут

10.00

IV Всеукраїнський ЕCOFORUM-2019 екологів підприємств «ECOBUSINESS в Україні-2019»

Готель «Львів», велика зала, пр. В`ячеслава Чорновола, 7

Програма тут.

11.00−21.00

Свято музики у Львові

48 локацій у різних районах Львова

11.00

Відкриття V Міжнародного фестивалю театрів ляльок «І люди, і ляльки»

Пл. Д. Галицького, 1

11.30

Нагородження перeможців Всеукраїнського конкурсу #SuperUrok (в рамках Фестивалю освіти «Вчителі майбутнього»)

FESTrepublic (вул. Старознесенська, 24−26)

Під час нагородження вітальне слово скажуть: Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку, Зоряна Довганик, начальниця управління освіти ЛМР, Олександр Жук, переможець Global Teacher Prize Ukraine.

11.30−17.00

«Форум Відповідального Волонтерства»

Центр Шептицького, 203 аудиторія

Вхід безкоштовний.

Реєстрація:

12.30

Брифінг щодо презентації промоційного мультику про Львів

Біла зала (біля каб. 205)

Учасники: Світлана Норець, начальниця відділу промоції міста, Роман Дзвонковський, аніматор, директор студії «Дзвонкмоушн»

12.00

Прощання з Любов’ю Рассихіною, відомою у минулому гімнасткою, дружиною екс-тренера футбольного клубу «Карпати» Бориса Рассихіна.

Любов Рассихіна загинула під колесами автомобіля у віці 77 років.

Зал спортивної гімнастики та акробатики, вул. Княгині Ольги, 3а

12.00 год — чин прощання в залі спортивної гімнастики та акробатики на вул. Княгині Ольги, 3а

13.00 год — чин похорону

13.30 год — домовина з тілом виїде на Сихівське кладовище, де відбудеться чин погребення.

13.00

ДОДАТКОВИЙ АНОНС!!!

Виїзний брифінг на тему: «Ремонти доріг у Сихівському районі Львова: на вул. Луганській проводять ремонт дорожнього покриття».

Виїзд від музею «Арсенал» на вул. Луганську, з боку вул. Стрийської

Учасники: Галина Гладяк, голова Сихівської РА, Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова, представники підрядної організації.

13.30

ДОДАТКОВИЙ АНОНС!!!

Брифінг на тему: «Нове життя львівських фонтанів: незабаром розпочнуть роботи з реконструкції фонтану біля Оперного театру»

Зустріч з журналістами біля Оперного театру.

Учасники: Андрій Зозуля, голова Галицької РА, Юліан Чаплінський, начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР.

13.30

Святкування 70-річчя ватерпольного клубу «Динамо» Львів"

Пл. Ринок та пр. Свободи (перед пам'ятником Т. Шевченку)

Програма:

13:30 — промо-акція гравців команди ВК «Динамо» Львів" / пл. Ринок та львівський трамвай.

15:00 — встановлення національного рекорду України «Найбільший ватерпольний м’яч у світі». Презентація м’яча. Церемонія реєстрації національного рекорду. Брифінг організаторів. / Площа перед пам'ятником Т. Г. Шевченку

15.00

Початок святкування Днів культури українців Угорщини у Львові

Різні локації центральної частини міста

Програма:

15.00 — відкриття Днів культури українців Угорщини — концерт «Подвійний Парафраз», у виконанні гітаристів-віртуозів Михайла Вігули та Ференца Берната (Дзеркальна зала, Львівського оперного театру)

17.00 — виступ учнів української недільної школи при Державному самоврядуванні українців Угорщини (пл. Ринок, 9)

19.00 — театральна постановка Михайла Старицького «За двома зайцями» (Львівський палац мистецтв)

15.00−20.00

Святкування Міжнародного дня йоги у Львові, під час якого відкриють перший в Україні йога-парк

Парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького (вул. Болгарська, 4)

15:00−15:30 — відкриття першого у Львові йога-парку, слово від організаторів

15:30−17:00 — висаджування квітів та саджанців дерев;

17:00−20:00 — майстер-класи з хатха-йоги на йога-пристроях (Анна Коренчук), майстер- класи з хатха-йоги на килимках

17:00−18:00 — «Сандхана йога» (Ігор Ковальчук).

18:00−19:00 — «Хатха йога для розвитку пластичності тіла» (Світлана Славіогло).

19:00−20:00 — «Динамічна практика хатха-йоги» (Алла Біднюк).