Календар подій Львівської міської ради на 19.07.2019

• 18.07.2019, 17:07
  • Андрій Яремко
ЧасПодіяМісцеПримітки

Засідання виконавчого комітету Львівської міської ради

Мала сесійна зала (каб. 230)

Порядок денний тут

ДОДАТКОВИЙ АНОНС!!!

Позачергове засідання виконавчого комітету Львівської міської ради щодо ситуації з мозаїкою колишнього магазину «Океан»

Мала сесійна зала, каб. 230, пл. Ринок, 1

ДОДАТКОВИЙ АНОНС!!!

Зустріч міського голови Львова Андрія Садового з юними футболістами ФК «КОПА» — чемпіонами світу 2019.

Команда, сформована з дітей під опікою, нещодавно захистила титул чемпіона світу.

На зустрічі мер Львова вручить гравцям дипломи та премії

Кабінет міського голови (каб. 209)

Учасники: Андрій Садовий, міський голова Львова, діти-гравці футбольного клубу «КОПА», Павло Костюк, тренер футбольної команди «КОПА», Галина Слічна, заступниця міського голови Львова з гуманітарних питань, Антон Нікулін, начальник управління молоді та спорту ЛМР.

Акція на підтримку українських політв'язнів «Саджайте квіти, а не людей»

Парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького (вул. Болгарська, 4)

Детальніша інформація — за посиланням

17.00−19.00