Календар подій Львівської міської ради на 01.11.2019

ЧасПодіяМісцеПримітки

07.00−22.00

День прослави Праведного Митрополита Андрея Шептицького. Урочистості

Архикатедральний Собор Святого Юра (пл. святого Юра, 5)

Програма:

07.00 — 22.00 — усі охочі зможуть звершити прощу до гробу Праведного Митрополита Андрея.

07.00 — 22.00 — експозиція особистих речей Митрополита Андрея.

10.00 — Архиєрейська Божественна Літургія

13.00 — 18.00 — музичний голос прослави у виконанні хорів та оркестрів Львова

15.00 — пам’ятний передзвін у всіх храмах Львова і Львівської Архиєпархії

19.00 — свічка пам’яті на площі Святого Юра — перед пам’ятником Митрополитові

Деталі — тут.

09.00

Львівський Безпековий форум 2019 «Росія в Європі: старі помилки чи нові виклики». Другий день

Інформаційно-культурний центр ім. А. Шептицького УКУ

Програма Форуму тут

09.50

Другий день XIX Міжнародного Економічного форуму

Стадіон «Арена Львів»

Програма Форуму тут

10.00

Другий день Х Всеукраїнського форуму ОСББ

Готель «Дністер» (вул. Я. Матейка, 6)

Повна програма Форуму тут

10.00

Засідання виконавчого комітету ЛМР

Мала сесійна зала (каб. 230)

Порядок денний тут

11.30

Покладання квітів до Меморіалу воїнам УГА та могил Д. Вітовського — Держсекретаря військових справ ЗУНР, М. Галущинського — коменданта Січових Стрільців, О. Тисовського — керівника і засновника «Пласту», С. Левицького — воїна УГА.

Личаківське кладовище

В межах відзначення 101-ї річниці утворення Західноукраїнської Народної Республіки.

11.30

Дійство-вшанування 101-ї річниці Листопадового Чину і утворення Західноукраїнської Народної Республіки

Пл. Ринок (біля входу в Ратушу)

Члени громадської організації «Товариство пошуку жертв війни «Пам'ять» зачитають відозву Української Національної ради до мешканців Галичини про проголошення Західноукраїнської Народної Республіки та проведуть театралізовану військово-історичну реконструкцію подій «Бої за столицю — Львів».

12.00

Покладання квітів до могили Президента Національної Ради ЗУНР Є. Петрушевича та могил сучасних Героїв на полі почесних поховань № 76.

Відтак о 13.00 відбудеться покладання квітів до пам’ятника героям ЗУНР та УГА

Личаківське кладовище

13.00−15.00

Піша хода учнівської та студентської молоді, освітян і влади міста, громадських організацій з нагоди 101-ї річниці проголошення Західноукраїнської Народної Республіки та вшанування пам’яті Січових Стрільців і вояків Української Галицької армії

Початок формування колони — о 12.45 на площі перед головним корпусом Львівського національного університету імені Івана Франка.

Колона вирушить за маршрутом: вул. Університетська, 1 — вул. Листопадового Чину — вул. М. Гоголя — вул. Т. Шевченка — Янівське кладовище (Меморіал Українських Січових Стрільців)

Організатор — Львівський національний університет імені Івана Франка, за підтримки Львівської міської ради.

За маршрутом ходи ситуативно перекриють рух транспорту

13.10

ДОДАТКОВИЙ АНОНС!

В межах відзначення 101-ї річниці утворення Західноукраїнської Народної Республіки найбільшого лева міста, який був встановлений до сторіччя ЗУНР, одягнуть у національний стяг під мелодію міста, яку виконають сурмачі.

Левчик на вул. Городоцькій, 40

Учасники: Андрій Садовий, міський голова Львова, Олександр Николяк, студентський мер Львова, студенти різних вишів Львова.

15.00

Молитва за Бронислава Яніва, охоронця українських військових могил

Янівське кладовище, поле № 39

Учасники: реставратори, волонтери, громадськість міста.

Контакти: Іван Щурко 0964447353

15.00−17.00

Додатковий анонс!

Урочиста академія до 50-річчя зі створення у Львові I академічного підрозділу в галузі теоретичної фізики в Західній Україні

Будинок вчених (вул. Листопадового Чину, 6), основний конференц-зал

Участь візьмуть керівництво міста й області, науковці, представники органів державної влади

15.20

Додатковий анонс!

Панельна дискусія «5 трендів у розвитку ділового туризму», у межах Міжнародного економічного форуму

Стадіон «Арена Львів»

Участь візьме заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко

17.00

Вшанування пам'яті загиблих українських вояків при обороні Львова, які поховані на цвинтарі Старого Знесіння.

Цвинтар Старого Знесіння

З нагоди 101-ї річниці утворення Західноукраїнської Народної Республіки.