Календар подій Львівської міської ради на 04.11.2019

• Андрій Яремко
ЧасПодіяМісцеПримітки

10.30

Брифінг на тему: «У Львові розпочалось голосування за проєкти Громадського бюджету 2020»

У межах брифінгу відбудеться представлення великих проєктів Громадського бюджету

Управління туризму ЛМР (вул. Руська, 20)

Учасники: Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку; Орест Файфурка, начальник відділу громадського партнерства ЛМР; автори проєктів

11.00

Брифінг на тему: «Приватні перевізники Львова оновлюють свій автопарк».

Огляд відремонтованих автобусів.

Виїзд від музею «Арсенал» на вул. Городоцька, 280

Учасники: Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури, Орест Олеськів, начальник управління транспорту ЛМР, Олег Партика, заступник начальника управління транспорту, Ігор Самардак, керівник «АТП-14630», Олег Мамчук, керівник ТзОВ «Міра і К».

12.00

ДОДАТКОВИЙ АНОНС!!!

Виїзний брифінг на тему: «Громадський транспорт Львова оновлюється: „Електрон“ розпочав поставку перших тролейбусів з 50-ти замовлених містом».

Виїзд від музею «Арсенал» в тролейбусне депо на вул. Тролейбусна, 1.

Учасники: Андрій Садовий, міський голова Львова, Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, Андрій Свищо, в.о. директора ЛКП «Львівелектротранс», Василь Пецух, генеральний директор заводу «Електронмаш», Володимир Лесик, віце-президент ПрАТ «Концерн-Електрон»

12.00

ДОДАТКОВИЙ АНОНС!!!

Брифінг щодо ситуації, яка трапилась на вихідних з кінними каретами

Біля входу до ратуші (пл. Ринок, 1)

Учасники: заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич

13.00

Брифінг на тему: «Місто плекає лідерів: мерія відновлює зруйнований дах у приміщенні львівського осередку Української академії лідерства»

Приміщення УАЛ (вул. Тесленка, 2)

Учасники: Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку, Юрій Теліпський, директор ЛКП «Агенція ресурсів», Лілія Онищенко, начальниця управління охорони історичного середовища ЛМР, Валентин Григоренко, голова осередку УАЛ Львів

14.00−17.00

День профілактики діабету.

У межах профілактично-просвітницького проекту «Майстерня здоров’я»

Супермаркет «Арсен» (пл. Міцкевича, 5)

Контактна особа: Андрій Базилевич, президент СФУЛТ, професор Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького; тел. 0674473221

18.30

Духовно-мистецька програма «Божий Агнець», присвячена 30-літтю виходу УГКЦ із підпілля та Блаженному священномученику Омеляну Ковчу.

Автори програми — Сестри Тельнюк

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької

18.30

Брифінг щодо старту Lviv Bandur Fest 2019

Інститут стратегії культури (пл. Міцкевича 6/7)

Учасники: Анастасія Войтюк, бандуристка, засновниця та арт-директорка фестивалю, Оксана Стельмах, в. о. начальника управління культури ЛМР, Марічка Кошелінська, координаторка майстер-класів, Юліан Китастий, бандурист з Нью-Йорку, Михайло Голобородько, куратор проекту ukrdzen.in.ua

19.00

ДОДАТКОВИЙ АНОНС!

Допрем’єрний показ фільму Нарімана Алієва «Додому»

Кінопалац (вул. Театральна, 22)

Допрем’єрний показ - унікальна нагода поспілкуватися із сучасним українським режисером, побачити на екрані Ахтема Сеітаблаєва і відчути Крим.