Календар подій Львівської міської ради на 16.11.2019

ЧасПодіяМісцеПримітки

08.45−18.30

III Форум інноваційної освіти INED. Другий день

Центр Митрополита Андрея Шептицького (вул. Стрийська, 29а)

Учасники: вчителі, вихователі, батьки, учні, студенти, громадські активісти та представники бізнесу.

Організатори: управління інформаційних технологій ЛМР спільно з Простором освітніх ініціатив УКУ.

Генеральний партнер: Міжнародний фонд «Відродження».

09.30

Науково-практична конференція «Per aspera ad astra», з нагоди 30-ліття виходу УГКЦ з підпілля

Львівська духовна семінарія Святого Духа УГКЦ (вул. Хуторівка, 35)

За участі семінаристів та гостей, які заслухають свідчення учасників та очевидців подій легалізації УГКЦ.

Деталі — тут

10.00−16.00

Міжнародна наукова конференція: «Отець Климентій Шептицький: життєвий і духовний шлях Блаженного Католицької Церкви»

Головний корпус ЛННБ України ім. В. Стефаника (вул. Стефаника, 2), читальний зал імені Тетяни і Омеляна Антоновичів

Організатори: Львівська національна наукова бібліотека України імені В. Стефаника та Постуляційний Центр Монастирів Студійського Уставу УГКЦ

16.00

Благодійний вечір «MEET the Art»

Палац Потоцьких (вул. Коперника 15)

На благодійному вечорі можна буде познайомитися з неймовірною збіркою творів Львівської національної галереї мистецтв імені Б. Г. Возницького. Мета проекту — зйомка відеолекцій про мистецтво, які всі охочі матимуть змогу переглядати безкоштовно.

Квитки — за посиланням