Календар подій Львівської міської ради на 22.11.2019

• Христина Процак
ЧасПодіяМісцеПримітки

09.00

The 2nd EaP eDemocracy Conference 2019 (Друга конференція Е-Демократії Східного партнерства 2019) «Цифровізація та трансформація: ефекти демократії»

Центр Шептицького УКУ (вул. Стрийська, 29а)

Організатори: УКУ, організаційний комітет The 2nd EaP eDemocracy Conference 2019, Дунайський університет Кремса, Талліннський технічний університет, група українських науковців

Кількість учасників: близько 120 осіб

10.00

Засідання виконавчого комітету Львівської міської ради

Мала сесійна зала ЛМР (каб. 230)

10.30

Виїзний брифінг на тему: «Мерія Львова закликає ОСББ скористатись програмою «Теплий дім»

Виїзд журналістів від музею «Арсенал» на вул. Мазепи, 35

Учасники: Надія Банах, голова Шевченківської райадміністрації; Сергій Солтис, керівник відділу супроводу ОСББ; Яніна Лопушанська, голова ОСББ «Мазепи, 35»; Галина Джулай, директорка ТзОВ «УК «Нове місто»; представники АБ «Укргазбанк»

18.00

Урочисте закриття П’ятого Міжнародного конкурсу оперних співаків імені Соломії Крушельницької

Львівський національний академічний театр опери та балету імені С. Крушельницької (проспект Свободи, 28)

У програмі — нагородження переможців та святковий Гала-концерт.

Із вітальними словами виступлять члени журі, представники державної, міської та обласної влади, дирекція Львівської національної опери.