Календар подій Львівської міської ради на 17.01.2020

• Андрій Яремко
ЧасПодіяМісцеПримітки

10.00

Засідання виконавчого комітету Львівської міської ради

Мала сесійна зала, каб. 230, пл. Ринок, 1

Порядок денний тут

11.30

Виїзний брифінг на тему: «Благодійники придбали інкубатор та два монітори для міського пологового будинку № 1»

Виїзд від музею Арсенал до Міського комунального клінічного пологового будинку № 1 (вул. Мечникова, 8)

Учасники: Галина Слічна, заступниця міського голови з гуманітарних питань; Людмила Шекета, головна лікарка Міського комунального клінічного пологового будинку № 1; Богдан Остальський, головний педіатр міста; Ґжеґож Шатковскі, голова правління АТ «Кредобанк»; Віктор Гальчинський, керівник прес-служби АТ «Кредобанк»

12.30

«Орфанний Дзвін» скликає пацієнтів на «Різдвяні дебати» в рамках відзначення Міжнародного Дня Рідкісних Захворювань

вул. Глибока, 12 (офіс БФ «Сестри Даліли»)

Організатори: ГО «Асоціація Рідкісного Захворювання України-Легенева Гіпертензія», БФ «Сестри Даліли», ГО «Всеукраїнська асоціація допомоги хворим на туберозний склероз», БФ «Ельдар — з надією у серці», пацієнти з хворобою Гоше, мукополісахаридозом тощо.

Контакти: Андрій Гулей, тел. 097 693 87 96.