Календар подій Львівської міської ради на 24.01.2020

• Андрій Яремко
ЧасПодіяМісцеПримітки

10.00

Засідання виконавчого комітету Львівської міської ради

Мала сесійна зала, (каб. 230)

Порядок денний тут

12.00

Брифінг на тему: «Львів'ян і гостей міста запрошують на День гуцульської культури»

При вході в міську Ратушу (площа Ринок)

Учасники: Наталія Бунда, директорка департаменту розвитку ЛМР, Іван Шкіндюк, голова Верховинської районної ради

12.00−23.00

Китайський Новий рік в Львові

Різні локації міста

Програма:

Площа Ринок:

12.00 Відкриття святкового новорічного ярмарку

14.00 Розіграш призів біля Панд під час розмальовування (Панда крокує світом)

15.00 Майстер-клас з приготування китайської їжі, частування традиційними китайськими пельменями

16.00 Дегустація спеціально звареного китайського новорічного пива та наливок

17.00 Дитяча розважальна програма та розіграш призів

18.30 Трансляція Китайського нового року з Китаю

18.45 Офіційне відкриття

18.55 Привітання від офіційних осіб

19.00 Зустріч Нового 2020 року за Китайським календарем, світлове та вогняне шоу, святкова хода «живих» драконів і концертна програма

20.00 Запальна новорічна вечірка

Malevich night club:

23.00 Офіційне відкриття святкування Китайського нового року в Україні, світлова та вогняна шоу-програма, «живі» велетенські китайські дракони.

• Вечірка з відомими європейськими ді-джеями

Ресторація Бачевських:

•20.30 Китайські новорічні вечірки

13.00

Брифінг напередодні відкриття МолоДвіжЦентр. Львів: знайомство з центром та представлення програми урочистого відкриття

МолоДвіжЦентр.Львів (вул. Чайковського, 31)

Учасники: Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку, Олег Малець, директор МолоДвіжЦентр. Львів

14.00

Брифінг на тему: «У Львові затвердили нові правила утримання і поводження з домашніми тваринами»

вул. Промислова, 56 (ЛКП «Лев»)

Учасники: Оксана Кошак, директорка ЛКП «Лев»; Василь Дуб, керівник грантового проєкту з пільгового чіпування собак у Львові, співзасновник міжнародної платформи реєстрації тварин animal-id.net та експерт міжнародного рівня з ідентифікації та реєстрації тварин; Ольга Кирилович, менеджерка проєкту з безкоштовного і пільгового чіпування собак у Львові, координатор громадської ініціативи Dog-Friendly City.

19.30

Гурт «Lux Mundi» спільно з хором «TAIZE LVIV» та великим збірним оркестром запрошують усіх львів’ян та гостей міста на велике різдвяне дійство

Центр Довженка

Вхід вільний