Календар подій Львівської міської ради на 17.12.2020

• Андрій Яремко
ЧасПодіяМісцеПримітки

10.00

Позачергове засідання виконавчого комітету Львівської міської ради

Мала сесійна зала, каб. 230, пл Ринок, 1

В порядку денному — розгляд одного питання

12.00

Передача Вифлеємського вогню миру працівникам та пацієнтам лікарні швидкої медичної допомоги

Лікарня швидкої медичної допомоги, біля центрального входу (вул. Миколайчука, 9)

13.00

Брифінг на тему: «Львівські ЦНАП приймають документи на виготовлення пільгового електронного квитка».

Зустріч із журналістами о 12.55 год при вході в ЦНАП

ЦНАП на пл. Ринок, 1

Учасники: Роман Лев, заступник директора ЛКП «Львівавтодор» з автоматизованих послуг, Мар'яна Дюганчук, начальник управління адміністрування послуг департаменту адміністративних послуг ЛМР.

17.00

Передпоказ для представників ЗМІ «Лабораторії дитинства», яка починає діяти в Музеї Міста

Музей Міста (пл. Ринок, 1)

Музей Міста (МуМі) обладнав приміщення інтерактивними засобами та мультимедійною технікою, з допомогою яких відвідувачі можуть поділитися спогадами. В такий спосіб кожен може долучитися до створення дебютної виставки Музею «Подорож героя: Останній тиждень літа».