Перелік пам'яток архітектури містобудування, історії, мистецтва та археології

Пам'ятки архітектури та містобудування, історії та мистецтва, археології та садово-паркового мистецтва, внесені у списки та переліки пам'яток рішеннями виконкому Львівської обласної ради народних депутатів, розпорядженнями представника президента України у Львівській області, Постановами Ради Міністрів та Постановами Кабінету Міністрів України.

Державний Реєстр нерухомих пам’яток України знаходиться на стадії формування і постійного оновлення передбачає проведення безперервної роботи, пов’язаної із занесенням об’єктів культурної спадщини до зазначеного Реєстру. У відповідності до пункту 3 розділу X прикінцеві положення Закону України “Про охорону культурної спадщини” всі об'єкти,  включені до списків (переліків) пам'яток історії та культури відповідно до Закону Української РСР "Про охорону і використання пам'яток історії та культури", визнаються пам'ятками відповідно до цього Закону.

Державний Реєстр нерухомих пам’яток України, розміщує і оновлює Міністерство культури України (у розділі Державний Реєстр нерухомих пам'яток України). 

Об'єкти культурної спадщини міста внесено у перелік щойно виявлених об'єктів культурної спадщини

Вілла «Ломниця» («Łomnica») за адресою: м. Львів, вул. Ак. А. Сахарова, 62а

Водогінна вежа у Стрийському парку​

​ 

Колишній монастир Кларисок (навчальний корпус Львівського поліграфічного коледжу)

Статус пам»ятки отримала вілла «Подолянка» на вул. Генерала Чупринки у м. Львові, згідно з наказом Міністерства культури України від 15.10.2014 № 869

Додатки

Реєстр

Накази

Перелік пам'яток