Перелік пам’яток архітектури містобудування, історії, мистецтва та археології

Пам'ятки архітектури та містобудування, історії та мистецтва, археології та садово-паркового мистецтва, внесені у списки та переліки пам'яток рішеннями виконкому Львівської обласної ради народних депутатів, розпорядженнями представника президента України у Львівській області, Постановами Ради Міністрів та Постановами Кабінету Міністрів України.

Державний Реєстр нерухомих пам’яток України знаходиться на стадії формування і постійного оновлення передбачає проведення безперервної роботи, пов’язаної із занесенням об'єктів культурної спадщини до зазначеного Реєстру. У відповідності до пункту 3 розділу X прикінцеві положення Закону України «Про охорону культурної спадщини» всі об'єкти, включені до списків (переліків) пам'яток історії та культури відповідно до Закону Української РСР «Про охорону і використання пам'яток історії та культури», визнаються пам'ятками відповідно до цього Закону.

Державний Реєстр нерухомих пам’яток України, розміщує і оновлює Міністерство культури України (у розділі Державний Реєстр нерухомих пам'яток України).

Додатки

Пам’ятки архітектури містобудування, історії, мистецтва та археології