ЛКП «Інститут просторового розвитку»

Підприємство створене з метою розвитку інноваційних проектів у сфері проектування вулиць, доріг, громадських просторів, парків, об’єктів житлового та господарського призначення.

Колишня назва КП «Відділ архітектурно-проектних робіт та оцінки землі»

Графік роботи


Понеділок09:00-18:00Четвер09:00-18:00
Вівторок09:00-18:00П'ятниця09:00-16:30
Середа09:00-18:00Субота, неділявихідний
* Обідня перерва з 13:00 до 14:00

Контакти


79008, Львів, Смольського, 4

ПОСАДА

ПРІЗВИЩЕ, ІМ'Я, ПО-БАТЬКОВІ

КОНТАКТНИЙ ТЕЛЕФОН

Директор

Білинський Ростислав Яремович

260-05-16

Заступник директора з економічних питань

Виговська­Юлія Вікторівна

Головний інженер проекту

Фіалковський Сергій Ярославович

Головний інженер проекту

Чайко Андрій Андрійович

Головний інженер проекту

Мартинець Роман Миронович

Головний інженер проекту

Гайванович Роман Васильович

Головний архітектор проекту

Чорноус Христина Андріївна

Головний бухгалтер

Ковбич Наталія Олексіївна

Провідний бухгалтер

Шведа Марія Юріївна

Провідний економіст

Ковпак Вероніка Олегівна

Провідний економіст з ціноутворення

Послєдніченко Юрій Владиславович

Провідний юрисконсульт

Філіпович Христина Миколаївна

Інформація про фінансовий стан


Структура, принципи формування і розмір винагород


За виконання обов’язків передбачених контрактом, Керівникові нараховується заробітна плата за рахунок частки доходу, одержаного Підприємством в результаті його господарської діяльності, виходячи з установлених Керівнику:

  • Посадового окладу згідно із штатним розписом і фактично відпрацьованого часу.
  • Премії  за підсумками роботи за квартал та премії  за підсумками роботи за рік відповідно до умов, показників та розмірів преміювання затверджених Уповноваженим органом за умови відсутності у звітному періоді нещасних випадків із смертельними наслідками з вини Підприємства та заборгованості з виплати заробітної плати, але не більше 20% максимально дозволеного розміру премії відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 19.05.1999 № 859.

У разі невиконання Керівником обов’язків, визначених контрактом, погіршення якості роботи, зокрема, невиконанні фінансового плану Підприємства, премія зменшуються або не нараховується за рішенням Уповноваженого органу.

Крім того, Керівникові можуть виплачуватися винагорода за підсумками роботи за рік за рахунок чистого прибутку відповідно до умов, розмірів та порядку виплати затверджених Уповноваженим органом.

Керівникові надається щорічна оплачувана відпустка тривалістю 28 календарних дні. Оплата відпустки провадиться, виходячи з його середньоденного заробітку, обчисленого у порядку, встановленому законодавством України.

Керівник визначає час і порядок використання своєї щорічної відпустки (час початку та закінчення, поділу її на частини тощо), за погодженням у Уповноваженим органом.

Інформація про керівництво


Є правонаступником Комунального підприємства "Відділ архітектурно-проектних робіт та оцінки землі", згідно з ухвали сесії №778 від. 14.07.2016 “Про перейменування комунального підприємства “Відділ архітектурно-проектних робіт та оцінки землі“ у Львівське комунальне підприємство “Інститут просторового розвитку

Підпорядковане Департаменту містобудування Львівської міської ради, відповідно до діючої структури Львівської міської ради, що затверджено ухвалою сесії міської ради №1467 від 09.02.2017 «Про затвердження переліку львівських комунальних підприємств у розрізі уповноважених органів та галузевих управлінь»

Основні завдання


Підприємство створене з метою розвитку інноваційних проектів у сфері проектування вулиць, доріг, громадських просторів, парків, об’єктів житлового та господарського призначення.

Основна діяльність


Надання в оренду офісних машин і устатковання, у тому числі комп'ютери,  Надання в оренду інших машин, устаткування та товарів. н. в. і. у., Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна,  Діяльність у сфері архітектури,  Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах, Технічні випробування та дослідження,  Дослідження й експериментальні розробки у сфері інших природничих і технічних наук.


Оновлено: 17.05.2024, 12:56