ЛКП «Львівавтодор»

Утримання в належному технічному стані та розвитку мережі автомобільних доріг і вулиць, мостів та інших штучних споруд, створення умов для безперервного та безпечного руху автотранспорту на них, задоволення потреб міського господарства у вдосконалені і раціональному розвитку дорожньої інфраструктури Львова, що обслуговується, тощо.

Оновлено: 23.01.2019, 14:21

Графік роботи:

Понеділок09:00-18:00Четвер09:00-18:00
Вівторок09:00-18:00П'ятниця09:00-16:45
Середа09:00-18:00Субота, неділявихідний
* Обідня перерва з 13:00 до 14:00

Контакти:

79008, Львів, вул. Пасіки Галицькі, 7
+38 (032) 270-41-66
Ми у Facebook
 • Структура
 • Відділи та підрозділи


 

ПосадаПрізвище, ім'яЕлектронна пошта
В.о. директора,Оксана Єстеферова
Головний інженерГаврилів Іван ІвановичHavryliv_Ivan@ukr.net
Заступник директораКалитич Євген Олексійовичkalytych57@ukr.net
Головний бухгалтерДесятнюк Сергій Петровичdesserg66@gmail.com
Структурні підрозділиОсобаЕлектронна поштаНомер телефлону
Начальнник інженерно-технічного відділуФалюта Ігор Володимировичfalyuta@ukr.net+38 (032) 270-41-66
Начальник кошторисно-договірного відділуЩербицький Михайло Васильовичsmeta_eri@mail.ru+38 (032) 270-41-66
В.о. начальника відділу технічного наглядуСтецьків Павло СтепановичBC8256@ukr.net+38 (032) 270-41-66
Начальник відділу охорони праціКалитич Євген Олексійовичkalytych57@ukr.net
Начальник відділу "Інститут стійких транспортних систем"Сирватка Павло Богдановичpavlo.syrvatka@ukr.net+38 (032) 270-41-66
Начальник відділу паркуванняПариляк Сергій Андрійовичlkp.lvivavtodor@gmail.com+38 (032) 253-24-17
Начальник відділу транспортного планування та моделюванняЗубачик Роман Михайловичzubachyk.roman@gmail.com+38 (032) 270-41-66
Начальник відділу обслуговування світлофорних об'єктівТуркевич Мирослав Євстаховичlvivavtodor.tms@gmail.com+38 (032) 270-41-66
Начальник відділу оперативного реагуванняЖолобович Микола Ігоровичm.zholobovych@gmail.com+38 (032) 270-41-66
Начальника відділу державних закупівельСтефанюк Юлія Михайлівнаlvivavtodor.tender@ukr.net+38 (032) 270-41-66
Начальник фінансового відділуМазярко Ірина Сергіївнаi.mazyarko@gmail.com+38 (032) 270-41-66
Начальник відділу автоматизованої системи оплати проїздуЖурбенко Сергій Вадимовичszhurbenko@gmail.com+38 (032) 270-41-66
Начальник відділу кадрів та правової безпекиТищенко Андрій Олександровичlvivavtodorlawyer@ukr.net+38 (032) 245-89-68
Начальник юридичного відділуТищенко Андрій Олександровичlvivavtodorlawyer@ukr.net+38 (032) 270-41-66

Документи

Інформація про фінансовий стан

Інформація про керівництво

 • Підпорядкування
 • Структура, принципи формування і розмір винагород

Ухвалою Львівської міської ради від 21.04.2011 №381, було прийнято рішення про перейменування Львівського комунального автотранспортно-дорожнього підприємства №1339 у Львівське комунальне підприємство «Львівавтодор», яке створене відповідно до наказу Міністра житлового господарства УРСР від 07.12.1981 № 364 і підпорядковане управлінню інженерного господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури, що є представником власника – територіальної громади м. Львова (відповідно до діючої структури Львівської міської ради, що затверджено ухвалою сесії міської ради №1467 від 09.02.2017 «Про затвердження переліку львівських комунальних підприємств у розрізі уповноважених органів та галузевих управлінь»).

За виконання обов’язків, передбачених контрактом, керівникові нараховується заробітна плата за рахунок частки доходу, отриманого підприємством в результаті його господарської діяльності, виходячи з встановлених керівнику:

 1. Посадового окладу згідно із штатним розписом і фактично відпрацьованим часом.
 2. Премії у розмірі 50% нарахованої від посадового окладу та фактично відпрацьованого часу за умови наявності прибутку до оподаткування, відсутності у звітному періоді аварій, випадків травматизму із смертельними наслідками з вини підприємства та заборгованості з виплати заробітної плати, але не більше 200% посадового окладу Керівника.

У разі невиконання Керівником обов’язків, визначених контрактом, зокрема невиконання фінансового плану Підприємства, премія зменшується або не виплачується за рішенням Уповноваженого органу. Керівнику може виплачуватися винагорода за підсумками роботи за рік відповідно до діючого на підприємстві положення.

Інформація про діяльність

 • Основні завдання
 • Основна діяльність

Підприємство створено з метою:

 1. Отримання прибутку.
 2. Організації утримання у належному технічному стані та розвитку мережі автомобільних доріг і вулиць, мостів та інших штучних споруд, створення умов для безперервного та безпечного руху автотранспорту на них, задоволення потреб міського господарства у вдосконалені і раціональному розвитку дорожньої інфраструктури м. Львова, що обслуговується.
 3. Реалізації єдиної транспортної політики у дорожньо-транспортному комплексі, що здійснює Львівська міська рада, щодо розвитку та утримання існуючої мережі автомобільних доріг та вулиць у межах фінансових ресурсів, що скеровуються на дорожнє господарство відповідно до законодавства України.
 4. Виконання функцій замовника щодо будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг та вулиць, а також інших інженерних комунікацій, споруд та об’єктів.
 5. Підготовка та організація виконання програм з питань забезпечення надійного і безпечного руху автомобільними дорогами та вулицями міста.
 6. Надання послуг з механізованого прибирання вулиць і площ міста.
 7. Санітарного прибирання (ручного та механізованого) доріг, велодоріжок, тротуарів, скверів та газонів.
 8. Очистки дощоприймачів і каналізаційних стоків.
 1. Організація будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг та вулиць, а також відповідних інженерних комунікацій, споруд та об’єктів.
 2. Визначення у межах його повноважень напрямів використання коштів, що надходять на розвиток мережі і утримання автомобільних доріг та вулиць, а також відповідних інженерних комунікацій і споруд, за погодженням з Уповноваженим органом, через якого Підприємство отримує кошти.
 3. Виконання проектних та проектно-пошукових робіт. 4.Фінансування робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання мережі автомобільних доріг та вулиць, мостів та інших штучних споруд відповідно до законодавства України.
 4. Організація внутрішнього контролю за цільовим та ефективним використанням коштів, що надходять на розвиток мережі і утримання автомобільних доріг та вулиць, з врахуванням нормативно-правових актів.
 5. Організація виконання програм розвитку та функціонування (з питань, що належать до його компетентності) об'єктів дорожнього сервісу.
 6. Здійснення функцій замовника з усього комплексу дорожніх робіт.
 7. Технічний нагляд за будівництвом, реконструкцією, капітальним ремонтом та утриманням автомобільних доріг і вулиць, мостів, інших штучних споруд об’єктів.
 8. Аналіз інформації про стан автомобільних доріг і вулиць та безпеки дорожнього руху, організації проведення діагностики і оцінки транспортно-експлуатаційної якості зазначених доріг, відповідних інженерних мереж і споруд, розробки і реалізації заходів щодо поліпшення їх якості.
 9. Розробка і здійснення у взаємодії з відділом Державтоінспекції з обслуговування адміністративної території м. Львова, автомобільно-технічної інспекції ГУ МВС України у Львівській області та патрульної поліції заходів з питань безпечної експлуатації автомобільних доріг, мостів та інших штучних споруд.
 10. Узгодження маршрутів і оформлення платних дозволів на проїзд у місті транспортних засобів.
 11. Організація і проведення закупівель товарів, робіт і послуг та розміщення замовлень на виконання робіт з будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг та вулиць, мостів та інших штучних споруд відповідно до законодавчих та нормативно правових актів з цих питань.
 12. Здійснення контролю за умовами виконання контрактів та угод з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг та вулиць, мостів, інших штучних споруд та об’єктів.
 13. Реалізація технічної політики з впровадження прогресивних проектних рішень, сучасних матеріалів та новітніх технологій.
 14. Забезпечення приймання та контролю якості виконаних робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг та вулиць, мостів та інших споруд відповідно до встановлених нормативів.
 15. Облік автомобільних доріг та вулиць, інженерних комунікацій і споруд.
 16. Організація виконання положень Закону України «Про дорожній рух» у частині охорони автодоріг, мостів та інших споруд.
 17. Забезпечення функціонування автоматизованих систем управління.
 18. Надання послуг оператора з паркування транспортних засобів на вулицях і дорогах м. Львова.
 19. Встановлення пристроїв, призначених для пропуску/випуску транспортних засобів на майданчики/з майданчиків для паркування.
 20. Організація розвитку велосипедного руху і облаштування велосипедної інфраструктури у м. Львові.
 21. Будівництво, розвиток, та підтримання у належному стані міської мережі велосипедних доріжок та супровідної інфраструктури.
 22. Організація і управління системою оренди велосипедів.
 23. Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах.
 24. Електромонтажні роботи.
 25. Будівництво трубопроводів.
 26. Інші будівельно-монтажні роботи.
 27. Виробництво, комплектування та\або пакетування, розповсюдження, реалізація, прокат, ретрансляція, у відкритому або кодованому вигляді, теле-, відео-, кіно-, фото-, радіо-, аудіо- та друкованої продукції, реалізація ії населенню.
 28. Інші види діяльності, що не заборонені діючим законодавством України та відповідають меті створення Підприємства».
 29. Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.