ЛКП «Шляхово-ремонтне підприємство Личаківського району»

Код ЄДРПОУ: 03348956

Санітарна очистка вулиць та тротуарів району від сміття та снігу, утримання громадських вбиралень, робота по догляду на об’єктах озеленення та поточному ремонту доріг та тротуарів, утримання підземних переходів.

Понеділок09:00-18:00Четвер09:00-18:00
Вівторок09:00-18:00П'ятниця09:00-16:45
Середа09:00-18:00Субота, неділявихідний
* Обідня перерва з 13:00 до 14:00

79008, Львів, вул. Пасіки Галицькі, 7

Структура, принципи формування і розмір винагород

Керівник підприємства за виконання посадових обов’язків отримує заробітну плату в розмірі посадового окладу та поточне преміювання яке регулюється відповідно до Постанови  Кабінету  Міністрів  України  від  19.05.1999  р.  за  No859  та  наказом Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради від 01.03.2019 за No80 «Про затвердження умов, диференційованих показників і розмірів преміювання  керівників  Львівських  комунальних  підприємств,  що  підпорядковані департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, та умов, диференційованих показників і розмірів виплати їм матеріальної винагороди за ефективне управління комунальним майном».

Розмір  премії  за  підсумками  роботи  за  квартал  не  може  перевищувати  двох місячних посадових окладів.

Оклади директорів Львівських комунальних підприємств підпорядкованих департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради:

ЛКП «ШРП Личаківського району» - 27800 грн.

Преміювання виплачується за рахунок коштів на оплату праці підприємства в межах затвердженого фінансового плану

Інформація про керівництво

Створене Львівською міською радою згідно з ухвалою міської ради від 18.05.1989 р. №165 та наказом управління ЖКГ Львівського міськвиконкому від 05.07.1989 р. №65.

Підпорядковане Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, відповідно до діючої структури Львівської міської ради, що затверджено ухвалою сесії міської ради №1467 від 09.02.2017 «Про затвердження переліку львівських комунальних підприємств у розрізі уповноважених органів та галузевих управлінь».

Основні завдання

1. Отримання прибутку.
    2. Для проведення робіт з реконструкції, біжучого і капітального ремонту доріг, тротуарів та елементів благоустрою.
    3. Санітарне прибирання (ручне та механізоване) доріг, тротуарів, скверів та газонів.
    4. Санітарне прибирання підземних переходів та громадських вбиралень.
    5. Виконання робіт,надання послуг та реалізація продукції з метою отримання прибутку. Організація будівництва і випуск будівельних матеріалів,конструкцій, посередницька та торгово-закупівельна діяльність.

Основна діяльність

1. Робота по ручній санітарній очистці вулиць та тротуарів району від сміття та снігу, утримання громадських вбиралень, робота по догляду на об’єктах озеленення та поточному ремонту доріг та тротуарів, утримання підземних переходів.
    2. Будівництво цивільних, промислових та громадських будівель.
    3. Будівництво і випуск шляхово–будівельних матеріалів, конструкцій.
    4. Надання платних послуг населенню: влаштування газонів, доріжок, тротуарів, огорож, тощо.
    5. Інша діяльність не заборонена законодавством.

Оновлено: 13.01.2023, 08:19