ЛКП «Господар»

Задоволення потреб населення у забезпеченні сервісного обслуговування, ремонтно-будівельних робіт, утримання житлового фонду та прибудинкових територій в належному санітарно-технічному стані. Контролю за виконанням квартиронаймачами, власниками квартир та орендарями договорів на обслуговування та договорів оренди. Створення додаткових робочих місць та, на основі отримання прибутку, покращення економічних та соціальних умов трудового колективу Підприємства.

Графік роботи


Понеділок 08:00-17:15 Четвер 08:00-17:15
Вівторок 08:00-17:15 П'ятниця 08:00-16:00
Середа 08:00-17:15 Субота, неділя вихідний
* Обідня перерва з 12:00 до 13:00

Контакти


Львів, вул. Пасічна, 49б
Львів, вул. Личаківська, 75

Інформація про фінансовий стан


Структура, принципи формування і розмір винагород


За виконання обов'язків, передбачених контрактом  керівнику нараховується заробітна плата за рахунок доходу отриманого  підприємством у результаті його господарської діяльності, виходячи з встановлених Керівнику:

 • Посадового окладу згідно зі штатним розписом і фактично відпрацьованого часу.
 • Премії в розмірі не більше 200 % нарахованої від посадового окладу та фактично відпрацьованого часу за умови наявності прибутку
 • У разі невиконання керівником обов'язків, визначених контрактом, зокрема невиконання фінансового плану підприємства, премія зменшується або не виплачується за рішенням уповноваженого органу.

Крім того, керівникові може виплачуватися винагорода за підсумками роботи за рік відповідно до діючого на підприємстві положення.

Керівникові надається щорічна оплачувана відпустка тривалістю 24 календарних днів. Оплата відпустки провадиться, виходячи з його середньомісячного заробітку, обчисленого згідно з чинним законодавством.

Посадові оклади:

 1. Директор  – 23480,00 грн.
 2. Заступник директора – 20430,00грн.
 3. Головний бухгалтер-  19100,00 грн.

Інформація про керівництво


Створене Львівською міською радою, ухвалою №1506 від 26.10.2000 року “Про реорганізацію ЖЕК-501 та ЖЕК-506 Личаківського району м.Львова”.

Підпорядковане Личаківській районній адміністрації, відповідно до діючої структури Львівської міської ради, що затверджено ухвалою сесії міської ради №1467 від 09.02.2017 «Про затвердження переліку львівських комунальних підприємств у розрізі уповноважених органів та галузевих управлінь».

Основні завдання


Ціль ЛКП «Господар» у задоволенні потреб населення у забезпеченні сервісного обслуговування, ремонтно-будівельних робіт, утримання закріпленого за Підприємством житлового фонду та прибудинкових територій в належному санітарно-технічному стані. Контролю за виконанням квартиронаймачами, власниками квартир та орендарями договорів на обслуговування та договорів оренди. Створення додаткових робочих місць та, на основі отримання прибутку, покращення економічних та соціальних умов трудового колективу Підприємства.

ЛКП - комунальні підприємства, які можуть надавати послуги з управління багатоквартирними будинками.

Згідно з ухвалою ЛМР № 5626 від 10.10.2020 року ЛКП «Дім», ЛКП «Управитель» , МП «Стихія» припинили свою діяльність шляхом приєднання до ЛКП «Господар».

Основна діяльність


 1. Утримання і ремонт будинків (споруд) житлового та нежитлового фонду, які перебувають на балансі комунального підприємства та відносяться до комунальної власності громадян, на підставі угод.
 2. Виконання всіх видів ремонтних робіт житлових будинків і споруд.
 3. Укладання угод на поставку електроенергії, газу, води, та інших комунальних послуг, що надаються відповідними організаціями.
 4. Перевірка стану димоходів, вентиляційних каналів.
 5. Проведення планових оглядів житлового і нежитлового фондів.
 6. Забезпечення підготовки житлового фонду та технічного господарства для експлуатації в осінньо-зимовий період.  
 7. Розгляд заяв та скарг мешканців у відповідності до чинного законодавства України, вжиття заходів по усуненню виявлених недоліків та надання вичерпних відповідей заявникам.
 8. Виписка та видача довідок з місця проживання про склад сімї.
 9. Реєстрація ордерів мешканців.
 10. Нарахування квартирної плати.

Оновлено: 11.08.2021, 09:32