На виконкомі затвердили містобудівні умови та обмеження для проектування сміттєпереробного комплексу на вул. Пластовій, 13

  • 10.04.2018, 16:04
  • 1113
  • Романа Куць
Сьогодні, 10 квітня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради було прийнято рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ЛКП «Зелене місто» механіко-біологічного комплексу перевантаження та переробки твердих побутових відходів на вул. Пластовій, 13». Відтак, це рішення дає змогу на початок проектування, про хід якого мешканців повідомлятимуть публічно.

«Ми надали вихідні дані для проектування заводу для механіко-біологічної переробки і сортування сміття у зоні очисних споруд, у яких санітарна зона складає 500 метрів. Тобто у межах цієї санітарної вже існуючої зони є можливість посадити без порушення інтересів львів’ян сміттєпереробний комплекс. Комплекс буде, наголошую, у межах санітарної зони, яка надає нам право розміщувати такий об’єкт.

Вихідні дані на проектування – це власне початок проектування, тому хід проектування, технології, будуть повідомлятися у межах роботи разом з депутатами і мешканцями. Є робоча група, яка працює з мешканцями і буде працювати впродовж усього ходу проектування.

Тобто це рішення дає право на розроблення проекту самого заводу, який має пройти усі експертизи, технічні умови, тому це ще доволі довгий процес», - зазначив начальник управління архітектури й урбаністики Юліан Чаплінський.

відео: Андрій Андрух