На вул. Городоцькій демонтували два самовільні кіоски
04 серпня 2022, 17:04
Пресслужба ЛМР
Як інформують у департаменті містобудування ЛМР, обидва кіоски із шаурмою на вул. Городоцькій, 23 були розміщені посеред хідника та заважали капітальному ремонту тротуару. Їх демонтувало КП «Адміністративно-технічне управління» на виконання рішення виконкому.
Також додамо, що в Україні діють законодавчі обмеження щодо встановлення тимчасових споруд в історичному ареалі міста», - зазначили у департаменті містобудування.
До слова, ще одну споруду власник пообіцяв демонтувати власноруч. Для цього він має час до 20 серпня.

