Перейти до основного контенту
21°
Ясно
24 червня 2026
Середа
21°
Мінлива хмарність
Вдень
25°
Ясно
Вночі
17°
Похмуро
25 червня 2026
Четвер
21°
Мінлива хмарність
Вдень
24°
Ясно
Вночі
17°
Ясно
26 червня 2026
П'ятниця
23°
Мінлива хмарність
Вдень
27°
Мінлива хмарність
Вночі
19°
Похмуро
27 червня 2026
Субота
23°
Ясно
Вдень
27°
Ясно
Вночі
19°
Ясно
28 червня 2026
Неділя
26°
Ясно
Вдень
30°
Ясно
Вночі
21°
Ясно
29 червня 2026
Понеділок
27°
Мінлива хмарність
Вдень
32°
Ясно
Вночі
24°
Ясно

На вул. Єрошенка демонтують самовільно добудований поверх після приписів міської Інспекції ДАБК

03 червня 2026, 16:40
Пресслужба ЛМР
У Львові на вул. Єрошенка, 28 розпочали демонтаж самовільно добудованого п’ятого поверху будівлі, який звели під час так званої реконструкції адміністративно-побутового приміщення без дозволу. Про це повідомив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач.
Багатоповерхова споруда на етапі зведення будівлі. У споруді сформовано основний залізобетонний каркас. Довкола будівлі зелені дерева
Багатоповерхова споруда на етапі зведення будівлі. У споруді сформовано основний залізобетонний каркас. Довкола будівлі зелені дерева

Історія набула розголосу після звернення мешканця на Гарячу лінію міста. Саме це стало підставою для проведення позапланової перевірки будівельного майданчика інспекторами міської ДАБК.

Під час перевірки фахівці виявили низку порушень містобудівного законодавства, зокрема факт самовільного зведення додаткового поверху. Крім того, внаслідок проведення будівельних робіт на об’єкті стався зсув ґрунту, через що пошкодили частину території та споруд гаражного кооперативу «Сокіл».

«Усі порушення зафіксували. Далі були неодноразові перевірки Інспекції ДАБК, акти, штрафи і приписи усунути порушення. Оштрафовано як власників будівництва — ПП „Скіфи“, так і генпідрядника — ТзОВ „Галицька Будівельна Гільдія“. Втім порушники не поспішали приводити будівництво у відповідність до документів. У цьому інспектори міської ДАБК мали змогу переконатися під час чергового візиту — роботи на об’єкті не припинялись. Місто вже готувало звернення до суду про примусовий демонтаж. Та, на щастя, здоровий глузд переміг. На сьогодні триває демонтаж зайвого п’ятого поверху», — зазначив у дописі Любомир Зубач.